Понеділок, 01 черв. 2020
Izovat

logo-UA

Базальтова теплоізоляція (утеплювач) IZOVAT - це мінераловатні плити, що виготовляються «Житомирським заводом теплоізоляційних матеріалів» на сучасній високотехнологічній виробничої лінії, розробленої і змонтованої італійською компанією GAMMA MECCANICA.

Детальніше...
 
ISOVER

Міжнародний концерн Saint - Gobain з штаб-квартирою у Франції - світовий лідер в скляній промисловості і найбільший у світі виробник мінераловатної ізоляції.
    Будівельна ізоляція ISOVER призначена для тепло- і звукоізоляції усіх типів будівель і споруд і включає матеріали із скловолокна і кам'яної вати. Матеріали ISOVER використовуються для теплоізоляції і термоізоляції при високих температурах, звукоізоляції і пароізоляції у поєднанні з пароізоляційними плівками.

Детальніше...
 
ROCKWOOL

Курс на енергозбереження ROCKWOOL пропонує: ізоляційні енергозберігаючі матеріали 3 в 1 - теплоізоляція, звукоізоляція, вогнезахист. Утеплювачі та інші вироби з кам'яної мінеральної вати ROCKWOOL поєднують в собі властивості звукоізоляційних матеріалів, вогнезахисних матеріалів і теплоізоляційних матеріалів, що робить їх застосування по-справжньому вигідним. Їх використовують повсюдно (в тому числі і на об'єктах з підвищеними вимогами до енергоефективності) для звукоізоляції стель, стін, підлог; теплоізоляції труб, стін, підлог; утеплення будинків, фасадів і т. д.

Детальніше...
 


    Rated by ORS        PR-CY.ru