Неділя, 29 бер. 2020
Головна Вікна Види профілів

Aluplast

64774 Сьогодні торгова марка aluplast ® займає вже третє місце на загальноєвропейському рівні і п'яте місце в світі. В даний час в компанії aluplast зайняті 1300 співробітників, 650 з них тільки в Німеччині. Мережа виробництв і збуту aluplast включає в себе 24 компанії, що обслуговують понад 1000 клієнтів у різних країнах світу. Обсяг виробництва промислової групи aluplast становить приблизно 150 000 тонн ПВХ в рік, а це більше 10 мільйонів вікон. тільки в Німеччині в містах Карлсруе і Еттлінген розташовано близько 60 екструзійних ліній.

Детальніше...

 

WDS

 

Віконні та дверні системи WDS відповідають вимогам стандарту ДСТУ Б В 2.7-130:2007, які є суворіші за вимоги західноєвропейських стандартів. Лінійка профільних систем розроблена з урахуванням особливостей кліматичних зон України. Використовуэться лише високоякісна сировина від провідних міжнародних виробників для забезпечення високого рівня білизни нашого профілю, його стійкості до дії УФ-промінів та агресивного зовнішнього середовища. Профільні системи WDS мають підвищену теплоізоляцію, міцність та довговічність та гарантовано зберігають ці якості протягом всього терміну експлуатації.

 

Детальніше... 

 VEKA

logo

Виробник пластикового профілю для віконних і дверних конструкцій VEKA Ukraine є дочірньою компанією німецької фірми VEKA AG, і вже більше 7 років займається виготовленням сучасних матеріалів для виробництва готових вікон із ПВХ. Оптимальні за поєднанням ціни, пластикові вікна та двері з профілю VEKA - це стандарт сучасного життя. Наші партнери та їхні дилери готові запропонувати своїм покупцям теплі вікна з посиленим профілем, типові балконні блоки, а також нестандартні конструкції для складних дизайнерських рішень. Залежно від того, які вікна ви хочете вибрати, наші партнери підберуть оптимальне рішення.
 

Детальніше... 

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru