Понеділок, 17 лют. 2020
Головна Ворота Відкатні ворота
Відкатні ворота

 

Відкатні ворота консольного типу характеризуються як зручні та надійні в експлуатації, за рахунок відсутності направляючих рейок на землі і над отвором. Саме полотно воріт знаходиться на висоті приблизно 10 см від поверхні дорожнього покриття, що забезпечує безперешкодну роботу конструкції в сильний снігопад, і при наявності дрібних предметів, що знаходяться на шляху воріт.

 Ворота виготовляються під ширину проїзду і можуть мати будь-які розміри по ширині і висоті. Механічна надійність роботи конструкції забезпечується двома блоками роликів, які переміщаються в спеціальній профільній балці знаходиться в нижній частині полотна. Два блоки стоять на строго розрахований відстані один від одного і забезпечують необхідну збалансовану рівновагу всієї  системи, крім того, у верхній частині полотна передбачені спеціальні ролики, що виключають виникнення бічних сил кочення, що дає можливість виробляти відкотні ворота великої площі.

 Відкатні ворота на опорному ролику - це більш економний варіант виконання даного типу воріт. Але в цьому випадку під полотном воріт знаходиться напрямна рейка, яка потребує регулярного очищення.

Несуча рама виготовляється в сталевому або алюмінієвому варіанті. Профілі проходять спеціальну обробку, що зводить до мінімуму наслідки механічних пошкоджень полотна.

 

Види обшивки


 

 Обшивка в'їзних воріт підбирається під оздоблення будинку. Якщо у Вас в гаражі стоять секційні ворота, обшити їх можна такими ж сендвіч - панелями. Якщо ворота рулонні - таким же профілем. Обшиваючи в'їзні ворота гофролистами, можна підібрати його колір під колір черепиці або фасаду. Ворота також можуть бути візуальним продовженням огорожі Вашого ділянки, або виконані із застосуванням художньої ковки. Різноманітний дизайн дозволяє вписати ворота в архітектурний вигляд будь-якого заміського будинку або міського комплексу.

 

Управління і приводи


 Управляти відкатними воротами можна як вручну, так і дистанційно. Команди подаються за допомогою пульта ДУ з цифровим кодом. Сигнал сприймається системою з 30-50 м, що дозволяє в'їжджати у вже відкриті ворота, не зупиняючись перед ними. Інший варіант управління автоматикою - стаціонарна кнопка, розташована на внутрішній або зовнішній стіні воріт. Механізм електроприводу зроблений таким чином, щоб надійно блокувати ворота і утримувати їх у закритому стані незалежно від подачі електроенергії. А при позаплановому відключенні електрики можна перейти на ручний режим роботи. Хвіртки які, як правило, розташовуються поряд з воротами також можна оснастити електромеханічним замком, яким можна керувати, не виходячи з дому.

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru