Понеділок, 17 лют. 2020
Головна Ворота Секційні промислові воротa
Секційні промислові воротa

 

 133 sta

 

 

Промислові ворота Base+
35 pv ocel vrata base
 
 Промислові ворота Base+ призначені, перш за все, для промислових і складських об'єктів. Ворота можуть бути виготовлені на вибір з додатковими опціями - можливість освітлення внутрішнього простору за рахунок використання панорамних панелей, установки вбудованої або вмонтованої поруч хвіртки, і інших доповнень. Промислові ворота характеризуються високими теплоізоляційними властивостями. Їх конструкція заснована на вимогах максимальної міцності, довговічності, простоті і безпеки. Стандартним дизайном для глухих воріт є дизайн вузька вагонка в білому кольорі. Безумовно, за бажанням клієнта, можна виготовити ворота в будь-якому кольорі за зразками RAL.

 

Біла - RAL 9010 Срібна - RAL 9006
 153 prumysl-ral9010  154 prumysl-ral9006
 Синя - RAL 5010 Червона - RAL 3000
 160 prumysl-ral5010  161 prumysl-ral3000
 Коричнева - RAL 8014 Зелена - RAL 6005 
 162 prumysl-ral8014   163 prumysl-ral6005

  

на початок

Панорамні ворота ALU+
122 pv design alu
Панорамні ворота ALU+ пропонують грандіозне рішення в будівництві або адаптації промислових об'єктів до необхідності високої освітленості інтер'єру. Ми в змозі виготовити ворота, або із заскленими всіма секціями, або з однією глухою, що є особливо підходящим варіантом як на автомийках, так і в автосалонах. Використання високоякісних матеріалів, вдало поєднується з легкістю і елегантністю, міцністю і стабільністю. Природним для даного типу воріт є безпека, максимальна освітленість приміщення, корозійна стійкість. Панорамні ворота можуть бути пофарбовані по широкому спектру кольорів RAL. За бажанням клієнта в воротах може бути встановлена хвіртка.

 

  на початок

 Панорамні ворота ALM+ 
39-2 pv hlinik vrata alm
Промислові панорамні ворота з максимально можливим склінням, дають можливість показати зовні те, на що варто подивитися всередині, або оформити зовнішній вигляд будівлі із зовнішнього боку таким чином, що майже не розрізнити, що це ворота. Цей варіант найбільш підходить для автосалонів. Панорамні ворота ALM + поставляються з акриловим склом товщиною 6 мм., Вставленим в анодований алюмінієвий каркас. За бажанням, можна вставити вікна і з іншого виду оргскла, а ворота пофарбувати в будь-який колір за шкалою RAL. Ворота з максимальним склінням до ширини 3000 мм. виготовляються без вертикальної підсилювальної смуги, від 3001 до 5000 мм. з міркувань безпеки - вставляється вертикальний підсилювач.

  

   на початок

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru