Понеділок, 17 лют. 2020
Головна Ворота Секційні
Секційні гаражні ворота

  

 

 

 

ДИЗАЙН ВУЗЬКА ВАГОНКА (гофр) - BASE
 Гаражні ворота в дизайні "вузька вагонка" підходять для будь-якого типу будинку і стін, завдяки чітким лініям і точним проміжкам між ними. Легкий догляд та надійна експлуатація відносяться до основних переваг цього виду воріт. Ворота в дизайні гофр поставляються стандартно в білому кольорі, за бажанням можна вибрати будь-який зколір за зразками RAL або імітацію дерева у виконанні - золотий дуб, темний дуб або махагон. Поверхня підкреслюється обробкою Woodgrain (текстура деревини). Використання гладкої вагонки дозволяє застосовувати технологію ламінації панелей, яка розширює спектр імітації дерева і відтінків.

  

Біла  Біла гладка 
   
 Золотий дуб Темний дуб 
   
 Махагон
 

  

на початок  

  

ДИЗАЙН КАСЕТА (фільонка) - SAFE
 Гаражні ворота з дизайном "фільонка", популярні вже багато років завдяки своєму особливому зовнішньому вигляду, який чудово доповнює архітектуру Вашого будинку. Касетні ворота краще всього поєднуються в композиції з використанням декоративного скла. Ворота завжди поставляються в обробці woodgrain (текстура деревини), як в стандартному білому кольорі, так і при виборі кольору з палітри RAL, або імітації - золотий дуб, темний дуб або махагон.

  

Біла  Махагон
   
 Золотий дуб Темний дуб 
   

 

 

на початок

ДИЗАЙН ЛІНІЯ (ШИРОКА ВАГОНКА) - LINE
 Ворота з середньою лінією все більш популярні у любителів сучасного дизайну гаражних воріт. Їх перевага полягає в простоті і практичності. Лінія посередині створює оптично чіткі і рівномірні лінії в сучасному дизайні, який доповнює Ваш будинок. На панелі широка вагонка, яка або гладка, або woodgrain (текстура деревини) можна застосовувати широкий діапазон кольорів за шкалою RAL. При виборі однієї із стандартних імітацій під дерево, або додаткову ламінацію - панель може бути тільки гладкою.

  

Біла  Біла гладка
   
 Золотий дуб Темний дуб 
   
 Зелений дуб Махагон  
   

 

 

на початок

 

ДИЗАЙН ГЛАДКИЙ - FLAT
 Ворота в цьому дизайні, зі своїм сучасним і розкішним виглядом, знаходять все більше прихильників. Ворота, виготовлені з цих панелей, доповнюють сучасну архітектуру в будівництві. Перевагою є простота, практичність і легкість в обслуговуванні. Гладкий дизайн дозволяє в широкому діапазоні застосування всіх кольорів по RAL, а також, розширене використання технології ламінування імітацій. Цей варіант ідеально підходить для проектування широкого спектра декору з неіржавіючої сталі і різних форм вікон. Цей варіант воріт поставляється тільки в гладкому дизайні, тобто без структури дерева woodgrain.

  

Біла  Золотий дуб
   
Темний дуб 
 

 

 

на початок

 

ДИЗАЙН V-ПРОФІЛЬ
 V-профіль, це новий тип панелей, які з першого погляду привертають увагу своїм оригінальним дизайном. Витончене зміщення ліній шириною 8 мм або 16 мм створює елегантний вигляд, який гармонійно поєднується з сучасною архітектурою будинку. Поверхня завжди гладка. Панель поставляється в стандарті - в срібному кольорі, а також можливе застосування широкого спектру кольорів RAL.

  

V-профиль 16мм срібний V-профиль 8мм інокс
   
 
    Rated by ORS        PR-CY.ru