Неділя, 29 бер. 2020
RUUKKI

Водостічні системи RUUKKI ефективно відводять дощову воду з даху. Попередньо виготовлені за розмірами елементи водостоку прилягають точно, щільно і можуть бути швидко змонтовані. Вони виготовляються із листової сталі товщиною 0,6 мм з двостороннім полімерним покриттям. Плавні вигини та гладке покриття водостічної системи не дають можливості накопичуванню бруду. Зовнішні гачки для жолобів міцні і стійкі. Жолоби наявні у двох розмірах (125 м та 150 мм). Водостічні труби для напівкруглих систем можна придбати як комплект, готовий до збирання. Жолоби також можуть бути додані до комплекту з водостічними трубами.

 

Водостічна система 

 1. Заглушка жолоба
 2. Жолоб півкруглий
 3. Зовнішній кут
 4. Замок
 5. Гачок
 6. Комір
 7. Відведення з ринви
 8. Внутрішній кут
 9. Коліно
 10. Водостічна труба
 11. Кріплення на стіну
 12. Відведення

Водостічна система

Жолоб водостічний

Жолоб водостічний
Жолоб водостічний, елемент водостічної системи призначений для збору дощової води і служить компенсатором переливу води. Також працює як тимчасовий накопичувач води перед її відведенням у водостічну трубу при сильній зливі. У зимовий період інколи виконує роль снегозатримувача при сповзанні снігу з покрівельного ската.
Заглушки жолоба
Заглушки жолоба

Заглушка універсальна з гумовим ущільнювачем, елемент водостічної системи встановлюється на торцях ринви і запобігає протіканню води в місцях, де закінчується конструкція жолоба. Не вимагає додаткових заходів по герметизації.

Замок жолоба
Замок жолоба
З'єднувач жолоба з гумовим ущільнювачем - елемент водостічної системи призначений для послідовного з'єднання двох жолобів, або жолоба і кута (зовнішнього або внутрішнього). Запобігає протіканню води в місцях з'єднань. Є компенсатором лінійного розширення металу. Не вимагає заходів по додатковій герметизації.
Кут внутрішній
Кут внутрішній

Кут жолоба внутрішній, елемент водостічної системи встановлюється на внутрішніх кутах покрівлі і призначений для зміни напряму руху води.

Кут зовнішній
Кут зовнішній

Кут жолоба зовнішній, елемент водостічної системи встановлюється на зовнішніх кутах покрівлі і призначений для зміни напряму руху води.

Кронштейн жолоба короткий

Кронштейн жолоба короткий
Кронштейн жолоба короткий, елемент водостічної системи є силовою конструкцією водостоків. Служить для кріплення жолоба, одночасно забезпечуючи додаткову підтримку геометричних параметрів жолоба. За допомогою кронштейнів забезпечується необхідний нахил для руху води в жолобі в потрібному напрямі. Встановлюється на лобову дошку, або на торцеві частини стропіл.

Кронштейн жолоба довгий

Кронштейн жолоба довгий

Кронштейн жолоба довгий, елемент водостічної системи є силовою конструкцією водостоків. Служить для кріплення жолоба, одночасно забезпечуючи додаткову підтримку геометричних параметрів жолоба. За допомогою крюків забезпечується необхідний нахил для руху води в жолобі в потрібному напрямі. Встановлюється по краю покрівельного ската з упором або на підставу ската, або на верхню плоскість стропіл.

Труба

Труба

Труба водостічна елемент водостічної системи, призначена для відведення води від воронки жолоба уздовж фасаду вниз.

Воронка жолоба

Воронка жолоба

Воронка жолоба, елемент водостічної системи встановлюється на ринві і є пристроєм, передавальним воду, що поступає з жолоба, у водостічну трубу. Не вимагає додаткових заходів по герметизації.

Коліно

Коліно

Коліно універсальне, елемент водостічної системи, призначений для зміни напряму водостічного стояка. Встановлюється  у верхній частині, біля карниза, і в нижній.

Відвід

Відвід

Відведення (нижнє коліно) - елемент водостічної системи призначений для зміни напряму водостічного стояка. Встановлюється в ніжній частині.

Кріплення труби  на дерев'яну стіну

Кріплення труби на дерев'яну стіну

Кріплення труби, елемент водостічної системи є силовою конструкцією водостоків. Служить для кріплення труби, одночасно забезпечуючи додаткову підтримку геометричних параметрів.

Кріплення труби  на цегляну стіну

Кріплення труби на цегляну стіну

Кріплення труби, елемент водостічної системи є силовою конструкцією водостоків. Служить для кріплення труби, одночасно забезпечуючи додаткову підтримку геометричних параметрів.

Приймач води

Приймач води

Приймач води - елемент водостічної системи встановлюється на ринві і є пристроєм, передавальним воду, що поступає з жолоба, у водостічну трубу.

Трійник

Трійник

Трійник, елемент водостічної системи призначений для з'єднання двох водостічних стояків в один.

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru