Неділя, 29 бер. 2020
PROFIL

 

  profilВодостоки з полівінілхлориду марки Profil успішно пройшли неодноразове тестування на стійкість до навантаження снігом в суворих зимових умовах. У сніжних регіонах слід використовувати виключно сталеві фрагменти власників жолоба, а також водостічних труб, спеціальні протівоснежние дошки або ж особливі драбинки.

 

    Підприємство по виробництву водостічних систем з ПВХ PROFiL® було засноване в 1982 році. Нині це сучасна фабрика, яка продає свої продукти по усій Польщі, Україні, Росії і Білорусії.
    Водостічні системи Profil® призначені для відведення води з даху будівель і споруджень будь-якого архітектурного планування. Елементи і деталі системи виконані з високоякісного ПВХ, до складу якого входять спеціальні добавки, які забезпечують підвищену пластичність матеріалу, а також його стійкість до УФ випромінюванню.
      Водостічні системи PROFiL® 90, PROFiL® 130 призначені для відведення води з дахів загальною площею відповідно до 80 і 110 м2 при використанні однієї труби. Якщо площі даху більші за вказані, то необхідно збільшити кількість водостічних труб або змінити їх розміщення. Вказані величини є результатом спеціальних розрахунків, в яких була прийнята інтенсивність атмосферних опадів, рівна 75 мм/год.

 

 

Водостічні системи Profil® виробляються в чотирьох кольорах RAL.

 

 profilral

А тепер і у червоному кольорі

palitra1 small

 

 

Переваги водостічних систем PROFIL®

 

  • зручність і простота монтажу
  • стійкість до дії негативних зовнішніх чинників 
  • несхильність корозії - стійкість забарвлення елементів конструкції до дії ультрафіолетових випромінювань упродовж усього терміну служби
  • безшумність під час дощу

 

    Сучасний естетичний дизайн водостоків Profil відмінно узгоджується з архітектурним стилем будівлі, робить його ще ефектнішим і привабливішим.

 

Розрахунок площі ската і способи відведення води:


 

  

Монтаж водостічної системи Profil®:

Утримувачі жолоба (018/118) монтуються на дерев'яній конструкції даху. До монтажу визначається кут ухилу жолоба у напрямі точок зливу дощової води через лійку. Величина ухилу складає 3-5 мм на 1 погонний метр жолоба.
Утримувачі жолоба (018/118) розміщуються на однаковій відстані один від одного, що не перевищує 50 см
Пластмасові утримувачі (014/114) кріпляться до лобової дошки. Спосіб монтажу пластмасових утримувачів см в пункті №1.
Після установки пластмасові утримувачі фіксуються третім шурупом в один з циліндричних отворів.
Частини жолоби, призначені для кріплення на даху, відрізуються за допомогою пилки з дрібними зубами. Зріз виконується паралельно профілю жолоба з урахуванням довжини проміжку, необхідного для монтажу жолоба.

Обрізані кінці жолоба зачищаються напилком або наждачним папером.

Отвір під прохідною лійкою вирізується ножицями по металу, після чого зачищаються напильником або наждачним папером. Діаметр отвору має бути більше внутрішнього діаметру лійки.
Лійка (007/107) кріпиться так, щоб вісь лійки точно співпадала з віссю вирізаного отвору в жолобі. Утримувачі жолоба, між якими кріпиться прохідна лійка, знаходяться на відстані не більше 50 см один від одного.

Ліві (007L) і (007L) лійки монтуються подібно лійці прохідній (007), при цьому клямки лійки повинні прилягати до держака жолоба.

З'єднувач жолоба монтується між держаками. Між торцями жолоба залишається відстань 3-6 см, компенсуюче лінійне розширення жолоба.

Заглушка накладається на відкритий торець жолоба. після попередньої змаски ущільнюючої прокладки.

Максимальна відстань між заглушкою і держаком жолоба складає 20 см
Поворотний кут кріпиться між двома крайніми держаками. Відстань між держаками і поворотом лобової дошки не повинна перевищувати 20 см
Водостічна труба кріпиться до стіни будівлі за допомогою держаків труби (019А/В/С). Вид держаків визначається завтовшки теплоізоляційного шару стіни. Утримувачі труби розміщуються рівномірно один від одного на відстані - 2 м при висоті будівлі до 10 м і 1,5 м - більше 10 м.
Дощова вода може відводитися за допомогою коліна.
При організованому відведенні дощової води труба закінчується колодязем (120В/120Р).
Перед колодязем рекомендується застосування ревізії (012/112).

Після монтажних робіт рекомендується візуально перевірити розміщення системи з точки зору напряму ухилів відведення дощової води. Жолоб кріпиться так, щоб лінія продовження поверхні даху співпадала із зовнішнім краєм жолоба.

Для кріплення елементів водостічної системи використовуються шурупи, призначені для дерев'яних конструкцій з плоскою оцинкованою голівкою d = 5 x 40.

 

Важлива інформація

 

  • Забороняється монтаж водостічних систем при температурі нижче 5оС.
  • Система водостічних труб не може накопичувати сніг, що сповзає з даху.
  • Система Profil® 130 ефективно відводить воду з поверхні 110 кв.м, а система Profil 90 - 70 кв.м (поверхні даху).
  • Необхідною умовою правильного монтажу є використання виключно елементів виробництва компанії PROFIL®, позначених фірмовим знаком.

 

 

 Складові елементи водостічної системи :

 

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru