Понеділок, 01 черв. 2020
Головна Покрівельні матеріали Водосточні системи
Водостічні системи Galeco

 logo galecoГолландсько-польська компанія Galeco Rainwater Technology - міжнародна група, представлена в багатьох європейських країнах і спеціалізується на виробництві високоефективних водостічних систем. Багатий виробничий досвід і серйозні вкладення в інновації роблять водостоки Galeco продуктом найвищої якості. Якість продукції компанії підтверджує сертифікат ISO 9001, а також офіційна гарантія в 10 років, що видається на всі водостічні системи.

Детальніше...
 
PROFIL

 

  profilВодостоки з полівінілхлориду марки Profil успішно пройшли неодноразове тестування на стійкість до навантаження снігом в суворих зимових умовах. У сніжних регіонах слід використовувати виключно сталеві фрагменти власників жолоба, а також водостічних труб, спеціальні протівоснежние дошки або ж особливі драбинки.

Детальніше...
 
AquAsystem

 

Надійність системи водостоку з металу протягом десятиліть перевірена виробниками і споживачами в Західній Європі, Скандинавії та Росії. Має одночасно російські та європейські сертифікати і відповідає найвищим технічним і споживчим вимогам на світовому ринку.
Унікальне обладнання компанії Аквасистем, сконструйований та виготовлений в Європі, дозволяє створювати багатопрофільні водостічні системи найвищої якості відповідно до стандарту DIN (відповідність німецькому стандарту).
Детальніше...
 
RUUKKI

Водостічні системи RUUKKI ефективно відводять дощову воду з даху. Попередньо виготовлені за розмірами елементи водостоку прилягають точно, щільно і можуть бути швидко змонтовані. Вони виготовляються із листової сталі товщиною 0,6 мм з двостороннім полімерним покриттям. Плавні вигини та гладке покриття водостічної системи не дають можливості накопичуванню бруду. Зовнішні гачки для жолобів міцні і стійкі. Жолоби наявні у двох розмірах (125 м та 150 мм). Водостічні труби для напівкруглих систем можна придбати як комплект, готовий до збирання. Жолоби також можуть бути додані до комплекту з водостічними трубами.

Детальніше...
 
Більше статтей...
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2
    Rated by ORS        PR-CY.ru