Понеділок, 01 черв. 2020
Головна Сайдингові системи Цокольний сайдинг
Альта профіль
Цокольний (фасадний) сайдинг призначений для захисту цоколя будівлі від дії агресивного зовнішнього середовища. Компанія «Альта-Профіль» виробляє міцні та довговічні цокольні панелі, що імітують природні матеріали, такі як цегла, камінь, піщаник, кварцит, малахіт, сланець і топаз.Цокольні панелі (фасадні) ізготавлени із сучасних полімерних складових методом лиття на термопластових автоматах і мають значно більший термін служби, ніж натуральні матеріали.
Детальніше...
 
Vox
Фасадні облицювальні панелі "Vox" ідеально імітуюють цеглу (Solid Mur) і камінь (Solid Stone). Цокольні панелі все частіше застосовують у будівництві завдяки своїм властивостям: стійкість до механічних пошкоджень, вологостійкість, стійкість до грибків, цвілі і несприятливих атмосферних явищ. Фасадні панелі можуть використовуватися для фасадів, цоколя й огородження. Матеріал доступний в різних колірних рішеннях. Забруднення легко можна видалити водою із застосуванням різноманітних засобів для чищення. Цокольний сайдинг "Vox" забезпечує відмінну вентиляцію фасаду.
Детальніше...
 
Novik

Канадська компанія "Novik" спеціалізується на розробці, виробництві і продажу зовнішніх оздоблювальних матеріалів для приватних будинків і промислових будівель. Компанія розвиває виробництво інноваційних продуктів у сфері оздоблювальних панелей, використовуючи спеціальні полімери, що імітують традиційні матеріали, такі як цегла і камінь.

Детальніше...
 


    Rated by ORS        PR-CY.ru