Понеділок, 17 лют. 2020
RUUKKI

Rannila Steel OY - фінська компанія, яка в 60-х роках минулого століття першою почала випускати металочерепицю, і до цих пір залишається визнаним лідером галузі. Ця компанія розробила максимально повну комплектацію покрівлі з металочерепиці, тому клієнти отримують всі необхідні елементи для надійної та безпечної покрівлі. "Рууккі Україна" почала свою діяльність в 1997 році і  по праву зайняла лідируючі позиції серед виробників сучасних сталевих будівельних конструкцій. 

Основні переваги металочерепиці Ruukki:


Якість

     Якість продукції RUUKKI відповідає європейським та українським будівельним та екологічним стандартам.

     Покрівельні листи виготовляються з гарячеоцинкованої сталі товщиною 0,5 мм. Оцинкована сталь пасивується, грунтується та покривається шаром кольорового пластику. Далі, за спеціальною технологією, листу надається гарний об`ємний черепичний малюнок. Дли покриття зовнішньої поверхні використовують різноманітні покриття. Основна їх відмінність - різна стійкість до агресивного середовища та якість поверхні (матова або блискуча). Пластикові покриття витримують будь-який атмосферний холод і не втрачають своїх властивостей при нагріванні до +120 °C.


Надійність

      Покрівля RUUKKI повністю та надійно захистить Ваш дім від опадів. Панелі металочерепиці великої площі, нарізані по довжині скату, монтуються одна на іншу. Завдяки цьому, кількість стиків на поверхні покрівлі мінімальна. Самі стикі панелей додатково захищені спеціальною канавкою на гребені хвилі нижнього листа. Крім цього, під металочерепицею монтуються підпокрівельні плівки, що значно підвищує гідроізоляційні характеристики конструкції в цілому. 

Естетичність

    Металочерепиця RUUKKI випускається трьох різних типів - "Monterrey", "Elite" и "Cascade". Кожний малюнок повністю імітує ідеально укладену натуральну черепицю. Малюнки панелей відрізняються формою "черепичних плиток" та висотою їх хвилі. Можливість вибору кольору дозволяє використовувати будь-які відтінки. 

Економічність


    Приймаючи рішення використовувати покрівельні матеріали RUUKKI, Ви значно економите Ваші кошти. Панелі RUUKKI не такі дорогі, як якісна глиняна черепиця, до того ж ще набагато легші. 

    Вам не потрібно буде зводити міцну та дорогу будівельну конструкцію, розраховану на велику вагу звичайної натуральної черепиці та додаткове навантаження від снігу. Пластикове покриття RUUKKI відштовхує воду та змушує скочуватися тяжкі шари снігу. 

Стійкість до ультрафіолетового випромінювання

   Покращена формула полімерного покриття матеріалів RUUKKI не тільки захищає покрівлю від шкідливих атмосферних впливів, але й зберігає її колір.

 

 Adamante 

Новинка від Ruukki - металочерепиця Adamante - справляє незабутнє враження. Ця незвичайна модель в нашому портфоліо стане ідеальним вибором для вимогливих домовласників, що володіють почуттям стилю. Два нових нестандартних відтінку в покритті Pural ® Matt, "Червоне вино" та "Баклажановий оксамит", чудово доповнюють стильний та вишуканий дизайн. Покрівля Adamante ™ підкреслить індивідуальність Вашого будинку, прикрасивши його самим найкращим чином.

Просто придбати, просто змонтувати, просто обслуговувати.

Як і всі покрівельні матеріали Ruukki, металочерепиця Adamante створена згідно найвищих стандартів якості, щоб зробити життя домовласника вільним від турбот.

Гарантія на технічні властивості покрівлі Adamante - 50 років.

Ця металочерепиця виготовляється з покриттям Pural ® Matt.

Adamante™
TS55-350-1125

 Висота профіля (загальна) - 55 мм
Максимальна довжина - 8200 мм
Мінімальна довжина - 850 мм
Товщина матеріалу - 0,5mm
Крок хвилі - 350 мм
Ефективная ширина -1125 м

 

 

 

Finnera

 Революційна технологія виготовлення покрівлі Finnera максимально збільшує здатність протистояти будь-яких погодних умов і забезпечує привабливий зовнішній вигляд будинку.

Модульна покрівля має гарантію на технічні характеристики 40 років. Це зумовлено використанням у виробництві Finnera високоякісної сталі з багатошаровим захисним кольоровим покриттям.

Модульна покрівля Finnera має ряд незаперечних переваг:


- Вона зручна при доставці і складуванні.

- Finnera буде продаватися зі складу у вигляді готових до монтажу елементів, включаючи всі необхідні покрівельні аксесуари.

- Постачання можна буде легко доповнювати листами покрівельного покриття або доборнимі елементами.

- Для розміщення замовлення Вам не будуть потрібні складні інженерні розрахунки.

А покращене покриття і оригінальний дизайн додадуть Вашій покрівлі привабливий вигляд і забезпечать тривалу експлуатацію.

Оригінальний, інноваційний дизайн Finnera не тільки додасть покрівлі гарний вид, але довговічний і практичний. Абсолютно новий вид хвилі покрівельної продукції максимально збільшить здатність протистояти будь-яких погодних умов, а також забезпечить безшовне з'єднання листів покрівлі модульного формату.

 

Finnera
TS52-330-1140

 

 


Висота профіля (загальна) - 52 мм
Крок хвилі - 330 мм
Ефективна ширина - 1140 м

 

 

 

 Monterrey

Спокій літнього вечора

 

Модель Monterrey  - найбільш популярна модель металочерепиці Ruukki та ідеально пасує до архітектури сучасних будинків та навколишнього ландшафту. Невисокий профіль додає спокою зовнішньому вигляду будівлі.

 

Monterrey
TS39-350-1100 

Висота профілю (загальна) 39 мм

Довжина кроку                  350 мм

Загальна ширина               1180 мм

Ефективна ширина            1100 мм

Максимальна довжина        7000 мм

Мінімальна довжина           500 мм

Товщина матеріалу            0,45-0,50 мм

 

 

 

Decorrey

 

Виглядає дорожче, ніж коштує

 

Нове втілення фінської якості за вигідною ціною. Надійна, проста у догляді та легка у монтажі. Ідеальна як для сучасного котеджного будівництва, так і для реновації старих дахів

 

Decorrey
TS28-400-1130


 

 

 

Висота профілю (загальна) 28 мм

Довжина кроку                  400 мм

Загальна ширина               1181 мм

Ефективна ширина            1130 мм

Максимальна довжина        6000 мм

Мінімальна довжина           600 мм
  Товщина матеріалу            0,45-0,50 мм


 

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru