Понеділок, 01 черв. 2020
QUEENTILE
Зміст
QUEENTILE
Склад покрівельного аркуша
Переваги черепиці Queentile
Профілі Queentile
Всі сторінки

 

queentileQUEENTILE® - це сучасний багатошаровий матеріал, в основі якого високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк». C лицьового боку поверхня черепиці покривається гранулами натурального каменю, що надає їй чудовий зовнішній вигляд. Камінь утримується на поверхні металу завдяки спеціально розробленому сполучній матеріалу на основі акрилу, зверху камінь покривається прозорою акриловою глазур'ю, що надає матеріалу ще більшу міцність і надійність.

 


Виробляється на інноваційній, автоматизованої європейської лінії.
Сировина закуповується тільки у провідних світових виробників (сталь «Алюмоцинк» - світових концернів, акрилове сполучна - європейське виробництво (формула запатентована і засекречена), базальтова крихта - Італія), при цьому ціна нижче, ніж у імпортних аналогів.
Черепиця QUEENTILE має всі необхідні сертифікати якості, а також постійно проводить незалежні кліматичні випробування у всесвітньо відомого хімічного концерну BASF (Німеччина). Так компанія контролює якість продукції, що випускається і в праві надавати юридичну гарантію на черепицю - 50 років!


 
    Rated by ORS        PR-CY.ru