Понеділок, 01 черв. 2020
Профнастил

 

 
Виробництво профнастилу
Профнастил (профлист, профільований настил) - це металеві листи, що піддаються гофруванню (профілізації) для додання їм більшої жорсткості. Профнастил є універсальним будматеріалом і широко використовується в будівництві та ремонті.
Виготовлення профнастилу здійснюється методом холодного прокату з високоякісної тонколистової оцинкованої або забарвленої з полімерним покриттям сталі. Технологія прокатки профнастилу - створення центральної хвилі профілю з поступовим переходом на периферію аркуша.
 
Види. Основні параметри

Профнастил класифікується:

За типом покриття:

Профнастил має 2 основних види - з оцинкованим покриттям і з полімерним покриттям (забарвлений).

• Оцинкований профнастил

На лист металу наноситься шар цинку завтовшки близько 25 мкм, що захищає профлист від корозії та інших несприятливих впливів зовнішнього середовища. Оцинкований профнастил є найдешевшим видом профлиста і застосовується в основному для створення тимчасових огорож і внутрішніх несучих конструкцій будівель.

• Профнастил з полімерним покриттям

Лист металу покривається матеріалами з органічних полімерів (пластмас та синтетичних смол) - найчастіше поліестером, іноді пуралом або пластізолом, після чого проводиться забарвлення профнастилу в різні кольори (по каталогу RAL). Найбільш популярним кольоровим профнастилом є зелений, коричневий, бордовий, кольору дерева і кольору каменю, рідше використовується чорний і білий профнастил. Полімерне покриття не тільки захищає сталевий профнастил від несприятливих кліматичних умов, але й має естетично привабливий зовнішній вигляд.

За жорсткості і, як наслідок, за сферою застосування:

У відповідності з приналежністю до цільової групи профнастил має 3 різновиди:

• Стіновий профнастил

Найменш жорсткий профлист: профнастил для заборів, стін та огорож - широко використовується для облицювання фасадів і стін із зовнішньої й внутрішньої сторони, для будівництва тимчасових і капітальних парканів.

• Покрівельний профнастил

Профнастил (профлист) середньої жорсткості: застосовується при облаштуванні скатної покрівлі, навісів і козирків, при ремонті та утепленні покрівлі, при зведенні промислових і цивільних споруд з легких сталевих конструкцій.

• Несучий профнастил

Найбільш жорсткий сталевий профнастил: використовується в будівництві при зведенні несучих конструкцій і перекриттів, а також в якості армуючого матеріалу для незнімної опалубки. Виготовляється з листів металу найбільшої товщини.

За формою профілювання листа:

В залежності від форми гофрування листа, профнастил поділяється на види з синусоподібними, закругленими і трапецієподібними профілями (гофрами). Останній тип є найбільш поширеним.
 
Область застосування. Переваги профнастилу

Профнастил (профлист)  займає одне з перших місць за популярністю серед сучасних покрівельних та облицювальних матеріалів. В залежності від жорсткості, профнастилу він використовується для обшивки фасадів і стін, для будівництва парканів, воріт та огорож, при облаштуванні покрівлі, навісів і козирків, при зведенні несучих конструкцій прольотів і перекриттів промислових і цивільних споруд з металоконструкцій (гаражів, ангарів, складів, торгових павільйонів та ін.)

До переваг профнастилу, в порівнянні з іншими будматеріалами, відносяться:

економічність. Недорога ціна профнастилу дозволяє значно здешевити загальну вартість будівництва і ремонту;
висока міцність і стійкість до корозії. Профлист зберігає свої властивості незалежно від погодних та кліматичних умов;
довговічність. Покриття даху або паркан з профнастилу практично вічні і не вимагають щорічного ремонту;
висока пожежна безпека. Профлист відноситься до класу негорючих матеріалів;
невелика вага. Завдяки своїй легкості, профнастил не надає великого тиску на опори і перекриття. Мала вага матеріалу також дозволяє знизити витрати на його транспортування;
естетично привабливий вигляд. Різноманітність кольорів фарбованого профнастилу дозволяє створювати огорожі, покрівлі, фасади та інші конструкції, що прекрасно поєднуються із загальною архітектурою будівлі і ландшафтом ділянки;
простота установки. Зручність монтажу профнастилу (покрівельного, стінового, каркасного) дозволяє істотно скоротити витрати і терміни робіт з будівництва або ремонту.
 
Паркани та огорожі з профнастилу

Металеві паркани з профнастилу
 здобули велику популярність у власників дач, заміських будинків, садових ділянок і будівельних майданчиків завдяки перевагам використання профлиста в якості захисного матеріалу - таким як швидкість і зручність укладання листів профнастилу, міцність, довговічність, сучасний ергономічний дизайн, захист від пилу, шумоізоляція і невисока ціна / вартість.

Для установки огорожі і воріт на дачі або іншій території ми можемо запропонувати Вам оцинкований або пофарбований профнастил різної висоти, з різними видами профілю (хвилями) і широкої кольорової палітри профлиста.

Основні етапи будівництва забору з профнастилу:

- Замір ділянки,
- Вибір матеріалів, виготовлення конструкцій потрібних розмірів для подальшого монтажу,
- Установка металевих стовпів (з заливкою бетоном за бажанням Замовника)
- Монтаж профнастилу (кріплення конструкцій з профлиста до металевих лаг, прикріпленим до стовпів паркану).

Основні етапи установки розстібних воріт із профнастилу (з хвірткою):

- Заміри на ділянці (як правило, висота воріт становить 2 м, ширина - 3,5 м),
- Виготовлення конструкції воріт і хвіртки з листів профнастилу та профільних труб, з урахуванням відкривання воріт всередину або назовні,
 

 

Printech 
Стіновий
Покрівельний
Каркасний

 

 


    Rated by ORS        PR-CY.ru