Понеділок, 01 черв. 2020
Novik

Канадська компанія "Novik" спеціалізується на розробці, виробництві і продажу зовнішніх оздоблювальних матеріалів для приватних будинків і промислових будівель. Компанія розвиває виробництво інноваційних продуктів у сфері оздоблювальних панелей, використовуючи спеціальні полімери, що імітують традиційні матеріали, такі як цегла і камінь.


Сайдинг-панелі канадської компанії "Novik" - це екологічно чистий новий матеріал для облицювання стін Вашого будинку, який передає живу красу натурального каменю і цегли.

Виготовлені за найсучаснішими технологіями із природного кам'яного тальку і високоякісних полімерів, панелі "Novik" мають міцність натурального каменю і надійно захистять стіни Вашого будинку від дії зовнішніх факторів.


Переваги цокольного сайдинга "Novik":

Панелі "Novik" служать значно довше (гарантія виробника 50 років), ніж аналогічні природні матеріали, а коштують вони на порядок дешевше. Спеціальні інгредієнти і модифікатори захищають панелі від вигорання на сонці, деформації, від перепаду температур (від +50 ° до -50 °).

Панелі "Novik" мають об'ємну і оригінальну фактуру. Надати завершеного вигляду Вашому будинку допоможе подвійний об'ємний зовнішній кут, який входить в комплектацію цього незвичайного сайдинга. Кожна панель має спеціальні відмітки, які дозволяють при монтажі регулювати установку панелей в різному температурному режимі і монтувати як взимку, так і влітку.

Використання сайдинг-панелей "Novik" дозволяє робити монтаж без застосування цементних сумішей і клейових розчинів.

Цокольні панелі "Novik" використовуються для обробки фасадів житлових будинків, комерційного будівництва, торгових приміщень та внутрішнього оздоблення інтер'єрів. Ваші будинки будуть неповторні і вишукані.

Цокольний сайдинг "Novik" надає необмежений простір для дизайнерських задумів, а широка колірна гамма допомагає втілити ці задуми в життя.

Фасадні панелі "Novik" випускаються серіями, що імітують природні матеріали цегла і камінь.

 

Колірна гамма цокольних панелей "Novik" серії "Цегла":Desert Blend  Red Used Blend 
White Blend  Bark Blend 
Old Red Blend  Red Blend 

 

Колірна гамма цокольних панелей "Novik" серії "Камінь":

 

Cedar blend  Mountain blend 
Desert blend  Canyon blend 
Bark blend  White blend 


Технічні характеристики, комплектація і
асортимент цокольних панелей "Novik":


Цокольна панель під цеглу  
Довжина: 1,22 м
Ширина: 470 мм  
Цокольна панель під камінь  Кут зовнішній під камінь 
Довжина: 1,22 м
Ширина: 470 мм  
Довжина: 150 мм
Ширина: 470 мм
Товщина: 15 мм 
Кут зовнішній під цеглу  J профіль 
Довжина: 150 мм
Ширина: 470 мм
Товщина: 15 мм
Довжина: 3,66 м  
Універсальна стартова смуга (алюмінієва) Стартова смуга (сталева) 
Довжина: 1,22 м  Довжина: 3,05 м 
 
    Rated by ORS        PR-CY.ru