Понеділок, 01 черв. 2020
Головна Покрівельні матеріали Натуральна черепиця
Vortex

vortex

Комплексний та професійний підхід до вирішення завдань облаштування дахів з натуральних матеріалів. Виробництво цементно-піщаної черепиці VORTEX з січня 2008 року на новому європейському обладнанні є пріоритетним напрямком розвитку підприємства. Найвищий контроль якості продукції, що випускається, доступні ціни і максимальне задоволення потреб ринку покрівельних послуг. Перевірений спосіб зміцнити свої позиції і зайняти гідну нішу на ринку виробництва натуральної черепиці задовольняє найкращим європейським стандартам.

Детальніше...
 
АЛЯСКА


 Завод з виробництва натуральної черепиці «Аляска» успішно працює в м. Миколаєві за італійською технологією і на сучасному італійському обладнанні Vortex Hydra з 2004 року. Сьогодні підприємство «Аляска» пропонує своїм клієнтам класичну черепицю під назвою «Подвійна Римська» і «Венециано». Це надійні моделі, розраховані на експлуатацію в кліматичних умовах України.

Детальніше...
 
ВRAAS

BRASS натуральна черепиця - це та черепиця, витрати на експлуатацію якої мінімальні, вам не потрібно буде через кожні кілька років виробляти профілактику, по суті це варіант схожий з принципом «встановив і забув». Цементно-піщана черепиця повільно нагрівається під сонцем і повільно віддає своє тепло, що створює сприятливий мікроклімат у мансардному приміщенні. Безліч черепичних елементів, що утворюють одночасно еластичний і рельєфний покрівельний килим, легко пристосовуються до деформації покрівлі при температурних перепадах, сильному вітрі і т. д

Детальніше...
 


    Rated by ORS        PR-CY.ru