Неділя, 23 лют. 2020
АЛЯСКА
Зміст
АЛЯСКА
Римська форма
Венеціанська форма
Всі сторінки


 Завод з виробництва натуральної черепиці «Аляска» успішно працює в м. Миколаєві за італійською технологією і на сучасному італійському обладнанні Vortex Hydra з 2004 року. Сьогодні підприємство «Аляска» пропонує своїм клієнтам класичну черепицю під назвою «Подвійна Римська» і «Венециано». Це надійні моделі, розраховані на експлуатацію в кліматичних умовах України.

 

Черепиця Аляска - на сьогоднішній день це один з видів покрівельних матеріалів, що найдобріше зарекомендували себе, на території України, який володіє багатьма безперечними якостями.

Цементно-піщана черепиця Аляска це:

Престиж і Благородство
Безліч шедеврів європейської архітектури втілені із застосуванням натуральної цементно-піщаної черепиці. 

Надійність і Довговічність
Перевірено впродовж століть кліматом європейського континенту: від суворих умов Скандинавії до спекотного клімату Середземномор'я.

Натуральність і Екологічність
Вживання лише натуральних природних матеріалів гарантує абсолютну безпеку при експлуатації.

Унікальність Характеристик
Відмінні показники по всіх значимих технічних параметрах: теплопровідності, звукоізоляції, морозостійкості, термостійкості і стійкості до агресивних середовищ.

Доступність
Обумовлена відсутністю у виробничому циклі великих енерговитрат, а також нафтопродуктів і металів, що істотно дорожчають останнім часом.

Черепиця з натурального, довговічного матеріалу володіє високою тепло- і шумоізоляцією. Вона повільно нагрівається і охолоджується, забезпечуючи, таким чином, комфортний мікроклімат у вашому житлі. Будьте упевнені, з натуральною черепицею від фірми-виробника «Аляска» Вам не страшні будь-які кліматичні катаклізми, не говорячи вже про те, що Ви просто не помічатимете сторонніх звуків вулиці, шуму дощу і вітру.

Завод по виробництву натуральної черепиці «Аляска» успішно працює в м. Миколаєві за італійською технологією і на сучасному італійському устаткуванні Vortex Hydra з 2004 року. Сьогодні підприємство «Аляска» пропонує своїм клієнтам класичну черепицю під назвою «Подвійна Римська» і «Венеціанська». Це надійні моделі, розраховані на експлуатацію в кліматичних умовах України. 
    Rated by ORS        PR-CY.ru