Неділя, 23 лют. 2020
Головна Статті Укладання металочерепиці
Укладання металочерепиці

Укладання металочерепиці - процес трудомісткий і дорогий. А ось, щоб вартість укладання металочерепиці не виросла втридорога, замовнику доведеться обійти ряд «підводних каменів». Тим, хто вперше займається покрівлею власного будинку і вибрав для цього фінську металочерепицю, або покрівлю польського, українського виробництва, важливі два ключових моменти: вартість кладки металочерепиці та терміни виконання робіт. Тут існує два підходи

- металочерепиця та всі роботи прописуються у кошторисі і враховується все, аж до останнього саморіза.
- кошторису як такого не існує, а замовник платить гроші в міру їх потреби укладальникам даху.

 

Розглянемо переваги і недоліки першого способу - укладання металочерепиці з розрахунком кошторису, і другого - коли клієнт платить «потоком».


Від чого залежить вартість укладання металочерепиці

Зрозуміло, що терміни і вартість залежать від площі даху, нахилу покрівлі та вартості витратних матеріалів - і це завжди розрахунок індивідуальний. Але ось формування вартості робіт по укладанню металочерепиці у деяких майстрів досить незвично, а то й зовсім не відповідає ринковим цінам. Клієнти, які замовляють кладку металочерепиці, часто попадають на давно перевірений маркетинговий прийом - дешеву вартість робочої сили. Усі майстри чудово знають, що споживач їх послуг завжди шукає, де подешевше. Тому, якщо запрошувати працівників, які пропонують свої послуги по укладанню металочерепиці, стоячи з оголошеннями на шиї прямо на ринку, це все одно, що тягнути лотерейний квиток.

Вартість їхніх послуг по кладці металочерепиці буде на 15-30% нижче, ніж у будь-якій фірмі, а от якість - під великим питанням: як би не довелося після їх роботи все виправляти. Крім того, металочерепиця може виявитися зіпсована - відсоток браку у непрофесіоналів істотно вище. Та й, відверто кажучи, вони - частенько крадуть! Такі працівники часто обіцяють кладку по заниженій ціні за квадратний метр, проте багато з них не є професіоналами в такому виді послуг. Звичайно, в цьому випадку ні проект на укладання металочерепиці, ні кошторис на роботи не складаються зовсім. А, якщо і складається, то дуже приблизні. Клієнту за кладку металочерепиці вартість робіт доведеться платити «потоком» - в цьому випадку ціна питання, як правило, виростає в 2-3 рази.

Розгледіти недотеп - початківців-майстрів, можна за кількома ознаками:

- по-перше, добрий майстер не буде працювати на 20% дешевше, ніж його конкурент, тому вартість його буде менше лише максимум на 1-3 грн за метр, ніж у будь- компанії, що займається покрівлею у вашому регіоні.
- по-друге, надійні муляри даху повинні давати вам прямі відповіді на Ваші запитання: що таке композитна металочерепиця, ніж вона краща за іншу, які марки металочерепиці краще для покрівлі в наших погодних умовах, який металочерепицею порадить викласти мансарду і т.д.? Якщо прямих відповідей немає або укладальник від них іде, варто розпрощатися з горе-працівником відразу ж.

Зовсім інший випадок - розрахунок укладання металочерепиці за кошторисом у спеціалізованій компанії. Тут і проект запропонують зробити, і врахують у кошторисі все до останнього цвяшка, та ще й гарантію дадуть. Ваші інтереси будуть враховані і неприємних сюрпризів із збільшеною невідомо чому вартістю робіт точно не буде. На укладання металочерепиці порядок цін у всіх компаній приблизно однаковий. Зазвичай різниця на вартість робіт по укладанню металочерепиці складає не більше 2-4 гривень за квадратний метр. Є компанії, які дають гарантію на металочерепицю більше 10 років. Як правило, це і грає вирішальну роль при виборі компанії: якщо ціни у всіх однакові, то слід приділяти увагу саме підходу до гарантії та обслуговування клієнта.

Ринок металочерепиці - досить висококонкурентне середовище, лідери в кожному регіоні вже давно визначилися, тому якість послуг досить високо в будь-якій компанії, яка у вас «на слуху». Процес підрахунку кошторису на укладання покрівлі такий же скрупульозний, як і підбір металочерепиці. Встигнувши купити покрівлю, ви вже переконалися в тому, що підбір металлочерпіци краще довірити професіоналам. Той ж раду можна дати і у випадку з підрахунком кошторису на укладання металочерепиці - ціни краще дізнаватися у професіоналів, так і в цілому такий розрахунок краще покласти на їхні плечі. Принаймні, ви точно отримаєте реальну вартість робіт по укладанню металочерепиці, заощадивши час і, найголовніше, нерви.

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru