Неділя, 23 лют. 2020
Головна Статті Як купити якісний сайдинг
Як купити якісний сайдинг

Коли ми вибираємо сайдинг, потрібно, перш за все, уважно підійти до процесу. Кожен виробник сайдинга прагне до відзначення свого продукту від інших аналогічних. Зазвичай візуально визначити основні технологічні відмінності дуже складно. І, все ж, перш, ніж купити сайдинг або замовити сайдинг, необхідно уважно оглянути шматок панелі з усіх сторін.

Важливі ознаки:

Обов'язково рівне фарбування панелі, причому, як на зовнішній, так і на внутрішній поверхні. При цьому колір зовнішньої поверхні може бути трохи темніший внутрішньої. Краще всього, коли обидві поверхні ідентичні за кольором, це означає, що сайдинг - високої якості.

Важлива товщина бічного зрізу сайдинга. Від замкової до цвяховий частини панель повинна бути однією і тією ж товщини. Від цього параметра залежить сприйняття силових навантажень сайдингом. А от наявність перепадів товщини свідчить про неякісний продукт, утримайтеся від його покупки.

Уважно огляньте цвяхові отвори. Саме вони дозволяють прикріпити сайдинг за допомогою цвяхів, або саморізів. Ці отвори повинні бути однаковими за розміром, їх краї повинні бути рівними і гладкими. Якщо є яка-небудь неакуратність у виконанні отворів, це означає, що сайдинг зовсім нікуди не годиться. Купити сайдинг з такими дефектами - собі дорожче.

Зазвичай лицьова поверхня сайдинга відрізняється тисненням «під дерево», причому кожен виробник робить власний варіант, який або сподобається Вам, або не сподобається. Але важливо перевірити відсутність розшаровування, тріщин або лущення на поверхні. Крім того, поверхня обов'язково повинна бути матовою, ні в якому разі не глянцевою. Блискучий сайдинг буде піддаватися негативному впливу сонця і «піде хвилями».

Ще один важливий показник - товщина панелі. Існують певні стандарти товщини, нормальною вважається товщина від 1 до 1,2 мм. Більше не потрібно, товстий сайдинг - не обов'язково найкращий. Занадто товста панель може виявитися недостатньо еластичною і пластичною, тому температурні перепади негативно відіб'ються на її стані. Щоб чинити опір ударам, панелі потрібна еластичність, щоб поглинати силу удару і не сколюватися. До того ж, додаткова товщина означає збільшення ціни.

Звертаючи увагу на всі ці параметри, ви маєте гарні шанси самостійно купити сайдинг або замовити його в цілком непоганій якості ....

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru