Неділя, 23 лют. 2020
Головна Статті Стельовий сайдинг - софіт
Стельовий сайдинг - софіт
Софіт - спеціальні ПВХ панелі для підшивки звернених вниз карнизних і фронтонних нависів покрівлі. Софіт призначений для забезпечення вентиляції покрівлі та підпокрівельного простору, а також виконують декоративну функцію. Панелі поєднуються з будь-якими покрівельними матеріалами. Софіт використовується у всіх видах будівництва: у приватному, промисловому.

Вони не вимагають догляду і мають великий термін служби, тому й  ідеально підходять для захисту покрівлі та підпокрівельного простору від проникнення комах, птахів, листя, атмосферних опадів, що дозволяє продовжити термін служби Вашої покрівлі.
Панелі софіт представлені двома видами - без перфорації і з частковою перфорацією по центру, колір - білий і коричневий.

 

Стельовий сайдинг останнім часом все більше і більше витісняє вагонку, як матеріал для облицювання "коробочки". Завдяки конструкції замку і умов монтажу, софіт у кілька разів надійніше вагонки і прослужить на багато років більше, ніж вагонка при аналогічному застосуванні. Софіт менш схильний до кліматичних умов, ніж вагонка, тому при виборі між вагонкою і софітом виробники, професіонали і будівельники рекомендують використовувати софіт.
 
    Rated by ORS        PR-CY.ru