Неділя, 23 лют. 2020
Головна Статті Slovinyl Siding - сучасний матеріал облицювання фасадів
Slovinyl Siding - сучасний матеріал облицювання фасадів

Вінілова обшивка фасадів вперше з'явилася на ринку США не більше 20 років тому.

Вініл сайдинг - це не тільки погонажні матеріали різноманітного профілювання, але ще і набір кутових, перехідних, рядових, карнизних елементів, обрамлень вікон і дверей, контурних елементів складної конфігурації, елементів стику з покрівлею. Особливий сайдинг застосовується для облицювання звисів покрівлі і стель відкритих навісів - так званий «софіт». У країнах Північної Америки вініл сайдинг - найпопулярніший матеріал для облицювання фасадів малоповерхових будівель. Будівельникам і домовласникам США і Канади продається щорічно близько 186 млн. м2 вініл сайдінга. Вінілова обшивка, будучи кращою водонепроникною системою як для будівництва, так і для ремонту будівель, завойовує ринки Європи та інших частин світу.

 

Важливо, що під обшивку з вініл сайдінга застосовується будь-утеплювач, над яким може бути влаштований вентильований повітряний прошарок, що перешкоджає акумуляції вологи. Для малоповерхового будівництва застосування вініл сайдинга - найкоротший і найдешевший шлях доведення фасадів до нормативних вимог щодо опору теплопередачі, вологостійкості, стійкості до агресивних атмосферних впливів. Незалежно від терміну експлуатації будинку миються звичайним поливальним шлангом.

Однією з найбільш відпрацьованих систем американського вініл сайдинга є Royal Europe фірми GRANDFORM, який відрізняється підвищеною стійкістю до ударів. Не менш популярні комплекти вініл сайдинга компанії VARIOFORM, що відрізняються багатством забарвлень і архітектурних модифікацій. Зовні комплект профілів підібраний таким чином, що будівля нагадує так милий серцю американця будинок з дощаним облицюванням або зовнішнім шаром стіни з профільованої дошки-«вагонки». Незважаючи на зовнішню крихкість, вініл сайдинг досить міцний матеріал. В американських лабораторіях зразки вініл сайдінга випробовували в охолодженому до мінусових температур (-10 ° і -20 ° С) на продавлювання, злам і зусилля удару. Матеріал витримав вимоги стандартів ASTM. Вініл сайдингу не страшна небезпечна для багатьох матеріалів процедура заморожування-розморожування, оскільки він відштовхує вологу. Новацький хімічні заводи (Словаччина) не тільки освоїли випуск вініл сайдінга за американським стандартом, але й адаптували складу пластмас, колірну розмаїтість і форму профілів до умов застосування в центральній та східній Європі. Словацька система, що отримала назву SLOVINYL SIDING («Словін сайдинг»), має такі переваги:

  • - підвищена стійкість до кліматичних та механічних впливів;
  • - зручна система кріплення в поєднанні з утеплювачем і вен тіліруемимі повітряними прошарками;
  • - практично відсутність потреби у відході;
  • - нормативний термін служби - не менше 50 років;
  • - відносно низька ціна.

 

SLOVINYL SIDING - це система, в якій передбачені технічні рішення і елементи кріплення для застосування в новому будівництві, при реконструкції існуючих будинків із цегли й бетону в складі комплексних багатошарових фасадних конструкцій типу пакетів.

Основні показники SLOVINYL SIDING відповідають американському стандарту ASTM D-3679:

відхилення довжини профілю - 6,4 мм;
відхилення ширини профілю - 1,6 мм;
товщина облицювання - не менше 0,9 мм;
ударна в'язкість - 6780 Дж / м;
термоусадка - не більше 3%;
зміна форми поверхні - відсутня;
колір - стандарт RAL;
вітрове навантаження - 780 Па.

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru