Неділя, 23 лют. 2020
Головна Статті Металочерепиця. Можливості використання. Монтаж.
Металочерепиця. Можливості використання. Монтаж.

Монтаж металочерепиці можливий на покрівлях, що мають ухил не менше п'ятнадцяти градусів.

Якщо потрібно «холодний» дах з гладкими скатами, без вбудованих вікон - наприклад, для дачного будиночка, монтаж металочерепиці можна провести самостійно. При цьому попередньо рекомендується досконально вивчити рекомендації виробника конкретної використовуваної марки.

Є й загальні правила монтажу - листи накладаються внахлест, кріпляться до решетування спеціально для цього призначеними покрівельними саморізами. Відстань між дошками решетування - від тридцяти до сорока сантиметрів, залежно від питомої ваги листа металочерепиці. При монтажі не можна використовувати гумові ущільнювачі, їх слід замінити на каучукові.

  

При роботі з листами металочерепиці потрібно пам'ятати, що механічні ушкодження верхнього шару полімерного покриття ведуть до виникнення вогнища корозії в майбутньому. Якщо лист все-таки подряпаний, або з'явився випадковий скол, місце пошкодження покривається фарбою.

Ширина листів зазвичай виявляється достатньою, щоб уникнути вертикальних стикувальних швів, горизонтальні ж шви повинні бути закриті. Особливої уваги потребує оформлення врізки димової труби, якщо така передбачається. Тут потрібна ретельна гідроізоляція.

Із залученням професіоналів можливий монтаж «теплого» даху - з додатковими шарами утеплювачів і ізолюючих матеріалів, що захищають від проникнення вологи і пари. Головна вимога при такому монтажі - виконання всіх робіт зі збереженням повітряних зазорів між ізолюючими матеріалами і власне листами металочерепиці.

Також рекомендується обов'язково використовувати допомогу фахівців та при оформленні мансардного поверху або даху складної, ламаної форми. Це дозволить застрахуватися від непередбачених протіканнь у майбутньому.

Правильно й акуратно, змонтована з належною увагою до дрібниць покрівля з металочерепиці прослужить кілька десятиліть, надійно захищаючи будинок і його мешканців.

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru