Неділя, 23 лют. 2020
Головна Статті Композитна черепиця – нове слово у покрівельних технологіях
Композитна черепиця – нове слово у покрівельних технологіях

Сьогодні існує кілька десятків покрівельних матеріалів, проте всі вони мають певні недоліки. Сучасні ж технології дозволяють об’єднати в одному матеріалі більшість досягнень науки і позбутися від недосконалостей класичних покриттів. Особливе місце серед нових видів покрівлі займає композитна черепиця. Завдяки своїй легкості, міцності і простоті монтажу, вона швидко завоювала визнання на вітчизняному ринку.
Особливістю цього матеріалу є його багатошаровість: в основі покриття знаходиться лист зі сталі товщиною 0,5 мм, на який з обох боків нанесений захисний алюмоцинковий сплав і акрилова ґрунтовка. Саме завдяки алюмоцинку сталь захищена від корозії і на покрівлі не утворюються мікротріщини.

Зверху черепиця покривається дрібними гранулами з натурального каменю. Вони додають покриттю  сучасний вигляд, довговічність і володіють відмінним шумоізоляційним ефектом. А завдяки акриловій лазурі, яка наноситься на кам’яні часточки, можна легко підібрати відтінок покрівлі, який би гармоніював з кольором фасаду всього будинку. Серед інших переваг саме цього виду покриття можна також виділити ефективну тепло- і гідроізоляцію, пожежостійкість, зручність роботи з матеріалом і можливість надавати даху дивовижні форми в найкоротші терміни, а також допустимість його укладання поверх старої покрівлі. Хоча монтаж і є найдорожчою статтею витрат при роботі з композитною черепицею, однак ці витрати з лишком перекриваються відмінними експлуатаційними якостями покриття.

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru