Неділя, 23 лют. 2020
Головна Статті


Покрівля з профнастилу та металочерепиці

На вибір матеріалу для покрівлі вашого будинку або котеджу впливає безліч різних чинників. Сьогодні можна вибирати з величезної кількості покрівельних матеріалів, але найбільш популярними з них є металочерепиця та профнастил.

Металочерепиця зовні дуже схожа на традиційний вид черепиці, при цьому вона володіє меншою вагою і монтується більш просто. Крім легкості, металочерепиця характеризується високою міцністю й особливою красою, що робить її використання більш практичною і привабливою. Для будинків зі складною геометрією покрівлі, металочерепиця є тим самим матеріалом, який оптимально впишеться в загальну архітектурну схему будови.

Довговічність металочерепиці є ще однією перевагою її використання, що, у свою чергу, знижує витрати на її подальше обслуговування.

Детальніше...
 
Металочерепиця. Можливості використання. Монтаж.

Монтаж металочерепиці можливий на покрівлях, що мають ухил не менше п'ятнадцяти градусів.

Якщо потрібно «холодний» дах з гладкими скатами, без вбудованих вікон - наприклад, для дачного будиночка, монтаж металочерепиці можна провести самостійно. При цьому попередньо рекомендується досконально вивчити рекомендації виробника конкретної використовуваної марки.

Є й загальні правила монтажу - листи накладаються внахлест, кріпляться до решетування спеціально для цього призначеними покрівельними саморізами. Відстань між дошками решетування - від тридцяти до сорока сантиметрів, залежно від питомої ваги листа металочерепиці. При монтажі не можна використовувати гумові ущільнювачі, їх слід замінити на каучукові.

Детальніше...
 
Питання жорсткості і товщини.
Купуючи металочерепицю, нас може зацікавити питання, чому товщина листів, пропонована покрівельним ринком, представлена в діапазоні від 0,37 до 0,75 мм? Чи впливає товщина металу на експлуатаційні властивості металочерепиці? 

Наука про опір матеріалу говорить про те, що жорсткість випробуваного зразка пропорційна товщині в третьому степені. Та й без складних математичних формул кожному ясно, що чим тонше металевий лист, тим менше у нього жорсткість.

Чим жорсткіше матеріал, тим сильніше він чинить опір навантаженям, тим краще зберігає свою проектну форму. Додаткову жорсткість металочерепиці надає її профілювання, де кожна хвиля є ребром жорсткості. Жорсткість - обов'язкова умова для покрівельного матеріалу, так як рано чи пізно він бере на себе динамічні навантаження навколишнього середовища.
Детальніше...
 
Металочерепиця в господарстві згодиться!
Ще з сивої давнини метал використовували в якості покриття для дахів: давньоримські і давньогрецькі палаци, а також давньоруські храми, покриті міддю, що виблискує на сонці, здалеку привертали до себе увагу. Метал міцний і в той же час пластичний, тому мідь і залізо були гідно оцінені стародавніми будівельниками. Щоправда, дозволити собі таку покрівлю могли лише дуже і дуже заможні люди: у ті часи метали коштували дуже дорого.

У наші дні покрівля з металу, залишившись такою ж популярною і престижною, стала, окрім того, більш доступною за ціною. Зараз на ринку перше місце займає продукція зі сталі: рулонна сталь і металочерепиця.
 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 3
    Rated by ORS        PR-CY.ru