Неділя, 23 лют. 2020
Головна Статті


Як купити якісний сайдинг

Коли ми вибираємо сайдинг, потрібно, перш за все, уважно підійти до процесу. Кожен виробник сайдинга прагне до відзначення свого продукту від інших аналогічних. Зазвичай візуально визначити основні технологічні відмінності дуже складно. І, все ж, перш, ніж купити сайдинг або замовити сайдинг, необхідно уважно оглянути шматок панелі з усіх сторін.

Важливі ознаки:

Обов'язково рівне фарбування панелі, причому, як на зовнішній, так і на внутрішній поверхні. При цьому колір зовнішньої поверхні може бути трохи темніший внутрішньої. Краще всього, коли обидві поверхні ідентичні за кольором, це означає, що сайдинг - високої якості.

Важлива товщина бічного зрізу сайдинга. Від замкової до цвяховий частини панель повинна бути однією і тією ж товщини. Від цього параметра залежить сприйняття силових навантажень сайдингом. А от наявність перепадів товщини свідчить про неякісний продукт, утримайтеся від його покупки.

Детальніше...
 
Slovinyl Siding - сучасний матеріал облицювання фасадів

Вінілова обшивка фасадів вперше з'явилася на ринку США не більше 20 років тому.

Вініл сайдинг - це не тільки погонажні матеріали різноманітного профілювання, але ще і набір кутових, перехідних, рядових, карнизних елементів, обрамлень вікон і дверей, контурних елементів складної конфігурації, елементів стику з покрівлею. Особливий сайдинг застосовується для облицювання звисів покрівлі і стель відкритих навісів - так званий «софіт». У країнах Північної Америки вініл сайдинг - найпопулярніший матеріал для облицювання фасадів малоповерхових будівель. Будівельникам і домовласникам США і Канади продається щорічно близько 186 млн. м2 вініл сайдінга. Вінілова обшивка, будучи кращою водонепроникною системою як для будівництва, так і для ремонту будівель, завойовує ринки Європи та інших частин світу.

Детальніше...
 
Укладання металочерепиці

Укладання металочерепиці - процес трудомісткий і дорогий. А ось, щоб вартість укладання металочерепиці не виросла втридорога, замовнику доведеться обійти ряд «підводних каменів». Тим, хто вперше займається покрівлею власного будинку і вибрав для цього фінську металочерепицю, або покрівлю польського, українського виробництва, важливі два ключових моменти: вартість кладки металочерепиці та терміни виконання робіт. Тут існує два підходи

- металочерепиця та всі роботи прописуються у кошторисі і враховується все, аж до останнього саморіза.
- кошторису як такого не існує, а замовник платить гроші в міру їх потреби укладальникам даху.
Детальніше...
 
Захист від блискавок будинків з покрівлею з металочерепиці
Всі ми знаємо таке атмосферне явище, як блискавка. З нею у людства пов'язано багато забобонів, легенд і, звичайно ж, страхів. Фізики вже давно з'ясували, що з наукової точки зору блискавка являє собою електричний розряд, що проходить у повітряному просторі між зарядженими різнойменно хмарами, або між землею і грозовою хмарою. Перший варіант практично не представляє небезпеки для людини, а от другий здатний створити безліч проблем і небезпек.

За яким принципом блискавка завдає свої удари по наземних цілях та як вона їх вибирає, точно невідомо. У часи зародження християнства, не маючи можливості пояснювати багато явищ природи, удар блискавки приписували богам, караючим людей за скоєні гріхи. Проте пояснення з точки зору віруючих іноді не можуть дати відповідь на явища, при яких люди залишалися живими при ударах блискавки, або вибіркове ураження струмом ланцюжка трималися за руки людей. Для тих, хто вірить в долю і вважає, що її не можна змінити, удар блискавки є знаковою подією, що впливає на все подальше життя, звичайно, якщо ця подія не стала фатальною. Сучасні люди краще освічені і їх більше хвилює питання, як захистити себе і своє житло під час грози, особливо в тих випадках, коли покрівля виготовлена з металочерепиці.
Детальніше...
 
Чому металочерепиця не іржавіє.
Людство щорічно зазнає мільярдних збитків внаслідок корозії (іржавіння) металевого обладнання та його деталей. Корозія значно знижує термін служби всіх будівельних конструкцій, зроблених з металу: від сталевих балок до покрівельного покриття. Війну з іржавіння залізних виробів люди ведуть з тих пір, як стали використовувати цей метал, застосовуючи при цьому всілякі методи боротьби.

Металочерепиця, це будівельний матеріал, який за своїм призначенням зобов'язаний взаємодіяти з хімічно агресивним середовищем, якої є атмосферні опади. Звичайно, дощова вода не сірчана кислота, але при взаємодії з поверхнею металу вона виступає в ролі електроліту і при цьому відбувається процес електрохімічної корозії. Особливо вразливі для іржавіння місця покрівлі, мають різний електричний потенціал: заклепки, зварні шви, отвори під шурупи та місця зіткнення шурупів з металочерепицею. Корозійної небезпеки схильна і металочерепиця, що має неоднорідну структуру поверхні вихідного сталевого листа.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 3
    Rated by ORS        PR-CY.ru