Понеділок, 01 черв. 2020
Головна Статті


Жолоби Marley. "Велике" навантаження

 

 

Жолоби Marley виконані з високоякісного і міцного пластику. Завдяки легкому монтажу і не високою ціною Marley є лідером по виготовленню водостічних систем. Купуйте водостічні системи Marley в Дах Центрі - перенесіть свій будинок на сушу.

 
Кровли GERARD® Пример монтажа кровли и аксессуаров!

 

 

Композитная черепица Gerard из Новой Зеландии - это самый надежный кровельный материал на сегодняшний день с более чем 60-ти летней историей. Именно компания Gerard впервые в мире изобрела композитную черепицу и является неизменным лидером в данной области! Знания и опыт, полученные за эти годы, гарантируют высокое качество производимых кровельных материалов с гарантией 50 лет. Покупайте композитную черепицу Gerard в Дах Центре, насладитесь качеством и долговечностью Вашей кровли.

 
Композитна черепиця – нове слово у покрівельних технологіях

Сьогодні існує кілька десятків покрівельних матеріалів, проте всі вони мають певні недоліки. Сучасні ж технології дозволяють об’єднати в одному матеріалі більшість досягнень науки і позбутися від недосконалостей класичних покриттів. Особливе місце серед нових видів покрівлі займає композитна черепиця. Завдяки своїй легкості, міцності і простоті монтажу, вона швидко завоювала визнання на вітчизняному ринку.
Особливістю цього матеріалу є його багатошаровість: в основі покриття знаходиться лист зі сталі товщиною 0,5 мм, на який з обох боків нанесений захисний алюмоцинковий сплав і акрилова ґрунтовка. Саме завдяки алюмоцинку сталь захищена від корозії і на покрівлі не утворюються мікротріщини.

Детальніше...
 
Куди слід вкручувати самонаріз - у верхню або в нижню частину хвилі?
В наш час найбільш часто для покриття даху використовується такий сучасний матеріал як металочерепиця. Для правильного кріплення існують спеціальні самонарізи, звані покрівельними. Покрівельний самонаріз є оцинкований шуруп з головкою у формі шестикутника кольору покрівельного покриття, зі свердлом на наконечнику і з шайбою ущільнювача з вулканізуючим шаром. При купівлі самонарізів необхідно звертати увагу на їх якість, пам'ятаючи, що термін їх служби повинен бути не менше терміну служби покрівельного покриття. Часто покупець, купуючи дорогу металочерепицю з поліпшеним полімерним покриттям, що має термін експлуатації більше п'ятдесяти років, прагне заощадити на таку «дрібницю» як кріплення.
Детальніше...
 
Стельовий сайдинг - софіт
Софіт - спеціальні ПВХ панелі для підшивки звернених вниз карнизних і фронтонних нависів покрівлі. Софіт призначений для забезпечення вентиляції покрівлі та підпокрівельного простору, а також виконують декоративну функцію. Панелі поєднуються з будь-якими покрівельними матеріалами. Софіт використовується у всіх видах будівництва: у приватному, промисловому.

Вони не вимагають догляду і мають великий термін служби, тому й  ідеально підходять для захисту покрівлі та підпокрівельного простору від проникнення комах, птахів, листя, атмосферних опадів, що дозволяє продовжити термін служби Вашої покрівлі.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 3
    Rated by ORS        PR-CY.ru