Понеділок, 01 черв. 2020
Головна Вікна
Металопластикові конструкції
 
Догляд за ПВХ-профілем

ПВХ-профіль необхідно очищати за допомогою звичайного мильного розчину або спеціальних миючих засобів, які не містять абразивних (що дряпають) речовин. Миючий засіб наноситься м'якою тканиною на поверхню рами і залишається до повного висихання, після чого протирається вологою серветкою.

ПВХ за хімічним складом нестійкий до кислотних розчинів, тому він не повинен оброблятися хімічно активними речовинами (спиртом, нітролаками, органічними розчинниками, ацетоном). Ці зауваження також стосуються і ламінованого профілю.

 
Догляд за віконною фурнітурою

Ваші вікна обладнані дорогою і якісною фурнітурою, яка забезпечує бездоганне відкривання і закривання стулок вікна. Механізми і деталі фурнітури потребують дбайливого ставлення і регулярному догляді.

Всі елементи фурнітури необхідно оберігати від забруднення або фарбування. Слід не менше 2-х разів на рік змащувати всі рухомі складові частини фурнітури мастилом, що не містить кислот або смол (підходять: технічний вазелін або машинне масло). Для більш якісного обслуговування віконних механізмів рекомендується використовувати засобы, спеціально призначені для догляду за фурнітурою.

Не допускайте застосування чистячих засобів, які порушують антикорозійне покриття фурнітури!

 
Догляд за гумовими ущільнювачами

Ущільнювачі виготовлені з сучасного матеріалу, на основі синтетичного каучуку (EPDM-ущільнювачі), який, тим не менш природно старіє.

Для збереження еластичності і водовідштовхувальних властивостей необхідно 2 рази на рік очищати його від бруду вологою серветкою, і протирати спеціальними засобами (для обробки використовуйте добре вбирає тканина).

 
Очищення дренажних (водовідвідних) отворів

В кожному вікні є дренажні отвори для виведення назовні вологи. Вони розташовані в нижній зовнішній частині рами (їх легко знайти, відкривши стулку). В процесі експлуатації необхідно регулярно оглядати дренажні отвори і, при необхідності очищати їх від забруднення.

 
Попередження утворення конденсату

Щоб уникнути утворення конденсату, температура повітря в приміщенні повинна бути не нижче +20 С, відносна вологість в межах 45-60%. Для попередження запотівання на внутрішній поверхні скла не перекривайте потік теплого повітря від радіаторів до скла.

Для забезпечення вільної циркуляції повітря в приміщенні рекомендується не завішувати вікно щільною тканиною. Найбільш простий і ефективний спосіб зменшення вологості - регулярне провітрювання приміщення. Для інтенсивного провітрювання необхідно відкривати стулки на 10-15 хвилин 2-3 рази на день.

 

Вікна та фурнітура

283448-10698

  

ПВХ-конструкції
   

 

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru