Понеділок, 17 лют. 2020
Головна


Roto Designo R8

 

Roto Designo R8 - це нова лінія мансардних вікон в Преміум класу. Вона відрізняється унікальним дизайном, сучасним кольором зовнішніх накладок (антрацит металік), високою функціональністю завдяки подвійній системі відкривання за допомогою однієї багатофункціональної ручки, розташованої в нижній частині стулки. Кілька знижений рівень установки вікна оптимізує інтеграцію конструкції з покрівлею. Roto Designo має покращені теплоізоляційні параметри вікна, які досягаються завдяки інноваційному склінню Roto blueLine в поєднанні з термо-блоком WD, який покращує ізоляційні параметри на 15%.

 

Designo R8 NE
Поповнюючи категорію Premium мансардним вікном Designo R8 NE, фірма Roto встановила нові стандарти для енергозберігаючого будівництва. Максимальна теплоізоляція ...

Designo R8
Завдяки використанню фурнітури світового лідера, поворотно-відкидне вікно має дві системи відкривання, керовані однією ручкою. Відкидна позиція стулки - це безпечний ...

 

 
ROTO

 Roto Designo - мансардні вікна і люки, призначені для освітлення та вентиляції мансардних приміщень. Як вихід на покрівлю використовуються покрівельні люки.

Торгова марка Roto існує з 1935 р. і сьогодні є визнаним символом комфорту, безпеки, естетики та інновацій в області віконних технологій. Під торговою маркою Roto сьогодні випускаються мансардні вікна, соларние системи та віконна фурнітура. До складу німецького концерну входять 12 заводів і більше 40 власних торгових представництв, розташованих по всьому світу, з загальною кількістю співробітників більше 3800 чоловік.


Переваги

 

 • наявність регульованої фурнітури:

- регулювання зазорів між стулкою і рамою вікна;

- регулювання зусилля відкривання стулки;

 • всі моделі вікон виробляються з дерева (клеєний брус) та з профілів ПВХ (металопластик);
 • легкий і швидкий монтаж за рахунок наявності пароізоляційної плівки і термоізоляційного блоку WD на рамі вікна;
 • герметичність і безпеку за рахунок наявності 3-х і 4-х точок замикання віконної стулки; 
 • широкий вибір типорозмірів (більше 30);
 • ексклюзивна модель вікна з піднятої на 3/4 віссю повороту стулки - R7 H / K;
 • єдина в світі модель панорамного вікна Azuro - розмір 2,60 м х 1,70 м;
 • німецька якість;
 • 15 років гарантії.

Azuro - панорамне мансардне вікно 

Фасадні вікна WFA Designo R1

Покрівельні люки

Оклади

 

  

Azuro - панорамне мансардне вікно

 

Roto представляет панорамное мансардное окно Azuro рекордного размера 2,60 x 1,70 м!

Завдяки запатентованій техніці Roto, віконні стулки ховаються в спеціальні панелі, розміщені зовні на даху. Roto Azuro управляється дистанційно за допомогою настінного вимикача або пульта ДУ, а також вручну, в разі відключення електрики або миття стулок вікна. У випадку дощу спеціальний датчик забезпечує автоматичне закривання стулок вікна.

Дерев'яна рама білого або будь-якого іншого кольору з палітри RAL дає широкі можливості дизайну мансардного приміщення.

Стандартна комплектація Azuro оснащена безпечним термоізоляційним склом з додатковою акустичною ізоляцією. Чудові технічні параметри не дають приміщенню нагріватись влітку і  втрачати тепло взимку.

Панорамне мансардне вікно можна оснастити зовнішнім маркізетом, який забезпечить захист від сильного потоку сонячного світла, додатково створюючи при цьому затишну атмосферу в мансардному приміщенні. Крім того, зовнішня панель, до якої ховаються стулки вікна, може грати роль сонячної батареї, що живить електропривод вікна.

 

Переваги Azuro:

 

 • панорамний огляд;
 • величезна площа відкривання 2,60 х 1,70 м;
 • зручне електричне обслуговування;
 • запатентована пересувна система відкривання стулок - стулки накладаються один на одного;
 • легкий догляд;
 • німецька якість;
 • захист від сонця і укоси за бажанням;
 • серійно вбудований датчик дощу;
 • для дахів з кутом нахилу від 30 ° до 65 °;

Фасадні вікна WFA Designo R1

 

Фасадні вікна WFA в комплекті з окладами є ідеальним рішенням для фасадних сполучень.

У поєднанні з мансардними вікнами, вони дають більше світла і можливостей для дизайну інтер'єру.

 

Доступні наступні версії:

 

- Відкидне (стандарт);

- З двома осями повороту стулки;

- FIX - не відкриваються (глухі). Доступні тільки у версії з дерева і можуть бути без зовнішніх алюмінієвих накладок (тільки фарбування).

 

Безпека вікна забезпечується склопакетом з клеєним склом триплекс, з ручкою з замком під ключ (в стандарті у версії поворотно відкидний).

 

 Покрівельні люки

 

Люк для виходу на дах WDA Designo R3

 

Покрівельний люк WDA R3 може бути успішно використаний в житлових приміщеннях, завдяки таким же термоізоляційним параметрами, як і в стандартних мансардних вікнах.

Стулка люка відкривається в сторону (на замовлення: вліво або вправо) за допомогою пневматичного амортизатора. У стандартному виконанні люк оснащується термоізоляційним склопакетом, що захищає від перегріву приміщення влітку і від втрат тепла взимку.

У комплектацію може входити термоізоляційний блок WD (як опція), який значно підвищує теплоізоляційні параметри всієї конструкції люка.

Також люки Designo WDA R3 можуть за допомогою спеціальної ручки відкриватися не лише зсередини, але і зовні.

 

Люк безпеки WSA Designo R8


par roto wsa r87 k wd 606255Люк Designo WSA рекомендується для установки в житлових приміщеннях. Він відрізняється зменшеною монтажної висотою, новим кольором зовнішніх накладок (антрацит металік), а також з серійно встановленим на заводі термоізоляційним блоком WD.

Активовані на випадок небезпеки два газових амортизатора відкидають стулку на 60 °, відкриваючи, таким чином, евакуаційний вихід з висотою в 1.2 м. Провітрювання відбувається або за допомогою двоступеневої вентиляційної щілини або при відкритті стулки на 25 °.

 

Покрівельний люк Lucarno WDL

 
par 4aa4fdd184515

 

 

Lucarno - це універсальний покрівельний люк для виходу на покрівлю, застосовується для нежитлових мансардних приміщень (горищ).

Люк оснащений фіксатором відкривання стулки, а також має склопакет, у якого обидва скла загартовані.

Люки поставляються в комплекті з окладами для плоских або профільованих покриттів.

 

 

 

 

 

Оклади

 

Види гідроізоляціонних окладів для вікон:

 

 • Оклад для установки мансардного вікна в профільованої покрівлі (EDR Rx 1x1 ZIE, HZI)
 • Оклад для установки мансардного вікна в плоскій покрівлі (EDR Rx 1x1 BTN, SDS)
 • Оклад для з'єднання з фасадним елементом (EFA Rx)
 • Оклад для з'єднань через коньок покрівлі (EUF Rx)
 • Оклад для установки мансардних вікон в покрівлі з кутом нахилу <15 ° (ERA Rx 1x1, 2x1, 3x1)
 • Система окладів для плоских дахів (EBR FLD)
 • Комбіновані оклади для горизонтальних або вертикальних з'єднань.

 

У стандартному виконанні оклади виготовляються і поставляються з алюмінію в кольорі антрацит металік. Під замовлення - у версії титан-цинк (TV), міді (CU), а також алюмінієві в будь-якому кольорі за шкалою RAL.

 

Designo R8 - з двома осями повороту стулки

 

R8 1Roto Designo R8 - це нова лінія мансардних вікон «Premium» класу:


- унікальний дизайн;
- ергономічні форми накладок;
- зменшена монтажна висота;
- оптимальна інтеграція з дахом;
- сучасна забарвлення (антрацит металік);
- серійно встановлений термоізоляційний блок WD з поліетилену з додатковим комплектом, що дозволяє утеплювати не тільки коробку вікна, але і кроквяну ногу;
- регульована фурнітура, що дозволяє змінювати зусилля для відкривання вікна і можливість регулювати зазори між стулкою і коробкою вікна.

 

Для значно більших можливостей, мансардні вікна Designo R8 доступні в різних варіантах склопакетів:

 

 • Roto blueLine (R85) - однокамерний еноргосберегающій секлопакет з загартованим склом зовні.
 • Roto blueLine Plus (R88A) - однокамерний еноргосберегающій секлопакет з загартованим склом зовні і самоочисним покриттям Aquaclear, зсередини 6 мм безпечне скло триплекс.
 • Roto blueLine NE (R89E) - двокамерний склопакет низькоемісійним, з трьома загартованими стеклами, в т.ч. зовнішнє скло - зовнішнє скло з покриттям Aquaclear, заповнений криптоном.

Технічні рішення також поєднуються з новими напрямками в дизайні, завдяки цьому мансардні вікна Roto Designo R8 з ПВХ тепер доступні як і в білому кольорі, так і в декількох колірних варіантах ламінації: в кольорі чорного дуба, золотого дуба, світлої сосни, червоного дерева і горіха.

Мансардні вікна Roto Designo в ламінації поєднують в собі міцність вікон з ПВХ і естетику дерев'яних вікон. Завдяки підвищеній стійкості до вологи і пару забезпечують довгу і безвідмовну роботу на протязі багатьох років.

 

Designo R7 - з піднятою віссю повороту стулки

  

Вікно з піднятою на 3/4 віссю повороту стулки. Roto Designo R7 відрізняється від традиційних центрально-поворотних вікон більш високою функціональністю і комфортністю:


- унікальне рішення - вісь повороту стулки в 3/4 висоти вікна;
- безпечне і зручне обслуговування вікна, стоячи в повний зріст;
- автоматичне блокування стулки в позиції для миття;
- регульована фурнітура, що дозволяє змінювати зусилля для відкривання вікна і можливість регулювати зазори між стулкою і коробкою вікна;
- наявність пароізоляційного захисного фартуха по всьому периметру вікна.

 

Вікна Designo R7 доступні в наступних варіантах склопакетів:

 

 • Roto blueLine (R75) - однокамерний еноргосберегающій секлопакет з загартованим склом зовні.
 • Roto blueLine Plus (R78A) - однокамерний еноргосберегающій секлопакет з загартованим склом зовні і самоочисним покриттям Aquaclear, зсередини 6 мм безпечне скло триплекс.
 • Також мансардні вікна доступні у версії з термоізоляційним блоком WD (як опція), що забезпечує до 15% поліпшення теплоізоляційних властивостей вікна. Мікрощілинне провітрювання або провітрювання за допомогою регульованого вентклапан (у вікнах з WD-блоком клапан відсутній).

 

Designo R4 - c центральною віссю повороту стулки

  


Designo R4
- це класичне мансардне вікно з центральною віссю повороту стулки. Вікна Designo R4 є ідеальним доповненням у вертикальних комбінаціях з вікнами класу "premium" - Designo R7 при установці в важкодоступних місцях:


- безпечне і герметичне;
- просте управління однією ручкою;
- доступно у версії з термоізоляційним блоком WD (як опція);
- регульована фурнітура, що дозволяє змінювати зусилля для відкривання вікна і можливість регулювати зазори між стулкою і коробкою вікна.

 

 Вікна Designo R4 доступні в наступних варіантах склопакетів:

 

 • Roto blueLine (R45) - однокамерний енергозберегаючиій склопакет з загартованим склом зовні.
 • Roto blueLine Plus (R48A) - однокамерний енергозберегаючий склопакет з загартованим склом зовні і самоочисним покриттям Aquaclear, зсередини 6 мм безпечне скло триплекс.

 

Designo RotoTronic R4/R6

 

 

У важкодоступних місцях ідеально підходять вікна з центральною віссю повороту Designo RotoTronic R4/R6

Обслуговування здійснюється за допомогою:

 

 • вимикача, розміщеного на стіні (версія RotoTronic E);
 • пульта ДУ (версія RotoTronic EF).

 

Крім того, вікно оснащене датчиком дощу, який автоматично закриє вікно в разі атмосферних опадів. До даного вікна легко і просто підключаються внутрішні і зовнішні аксесуари з електроуправлінням, управляти якими (відкрити-закрити) можна за допомогою того ж пульта ДУ, що і для вікна.

  

 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 5
    Rated by ORS        PR-CY.ru