Понеділок, 01 черв. 2020
Кріплення
Зміст
Кріплення
Самонаріз з шайбою забарвлені RAL по металу
Самонарізи з пресшайбою
Шурупи, гвинти, дюбелі, насадки
Всі сторінки

 


Шурупи, гвинти, дюбелі, насадки


Дюбель забивний з ударним шурупом з грибоподібним манжетом

Дюбель: поліпропілен – сополімер або нейлон.
Сталевий цвяхоподібний шуруп гальванічно оцинкований жовтого кольору.
Tемпературний режим нейлонового дюбеля від - 40 до + 80 градусів С. Призначений для: бетону, каменю, цеглини, гіпсових плит, пористого бетону.
Для кріплення: дерев’яних і металевих конструкцій, профілів, кабельних лотків, куточків, плінтусів і тому подібне.


Дюбель розпірний з шурупом з шестиграною головкою


Матеріал: дюбель - ударостійкий кополімер поліпропілену РР, поліамід PA 6.0 (нейлон) - під замовлення. Шуруп - сталь оцинкована гальванічно ~10 ?m. Тип монтажу: з попереднім свердлінням отвору, голівка гвинта використовується для притиснення закріплюваного елементу до стіни. Основа: цегла, камінь, бетон. Закріплюваний елемент: навантаження - середній тип кріплень в загальному будівництві, кріплення радіаторів опалювання, бойлерів, всілякі елементи інтер'єру, що вимагають великих навантажень на виривання. Переваги:         підібрано найбільш оптимальне поєднання дюбеля і гвинта для всіляких по товщині закріплюваних елементів і силових навантажень на виривання.


Універсальний шуруп підвищеної міцності з потайною голівкою


Матеріал: Сталь низьковугільна оцинкована гальванічно ~ 10 µм
Опис виробу: наявність поперечних фрез по різьбленню полегшують укручування в матеріал, наявність під голівкою реберець оберігають шуруп від прокручування. Сфера застосування: для кріплення без попереднього свердління в дерево, плит ДСП, OSB, пластмаси, ПВХ.


Кріплення для водостічних трубВикористовується для кріплення водостічних труб.  Складається з нейлонового дюбеля (12/160) із збільшеним розпором базою 80мм і двохрізьбової оцинкованої шпильки (6,3/170).


Заклепки алюмінієві витяжні щільні


Використовується для кріплення відкритих і закритих профілів, алюмінієвих елементів, листів з бляхи між собою. Отвір під заклепку потрібно просвердлити свердлом для сталі типу HSS. Матеріал: втулка: Al Mg 3,5; стержень: оцинкована сталь; можливість фарбування; лакофарбове покриття товщиною 40 ?м


Магнітна насадка для самонарізів з шестигранною голівкою
 

Насадка для самонарізів 8х45.Постійний магніт надійно утримує кріпильний елемент в насадці і не дозволяє йому вислизнути при відхиленні напряму монтажу від горизонтального 
    Rated by ORS        PR-CY.ru