Вівторок, 31 бер. 2020
Головна Покрівельні матеріали Композитна черепиця
GERARD

 

gerard

Більш ніж 60-річний досвід виробництва, 50-річна гарантія.

Кожен, хто будує будинок, стикається з питанням вибору покрівлі. Покрівля - це найбільший елемент фасаду будинку, його візитка. Те, яке враження справить будинок, залежить, в першу чергу, від того, як буде виглядати дах, з якого матеріалу він зроблений. Композитна черепиця будь-якого виробника дозволить зробити Ваш будинок унікальним, красивим, таким, що запам'ятовується, підвищить його привабливість в очах потенційних покупців (якщо Ви коли-небудь захочете його продати).

Детальніше...
 
QUEENTILE

 

queentileQUEENTILE® - це сучасний багатошаровий матеріал, в основі якого високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк». C лицьового боку поверхня черепиці покривається гранулами натурального каменю, що надає їй чудовий зовнішній вигляд. Камінь утримується на поверхні металу завдяки спеціально розробленому сполучній матеріалу на основі акрилу, зверху камінь покривається прозорою акриловою глазур'ю, що надає матеріалу ще більшу міцність і надійність.

Детальніше...
 
METROTILE
Композитна металочерепиця Metrotile - це сучасний багатошаровий покрівельний матеріал, основою якого є високоякісна сталь з двостороннім покриттям алюцинковим (Aluzinc) сплавом. Роль захисного та декоративного покриття виконує крихта натурального каменю, покрита спеціальною матовою глазур'ю, що надає додаткову міцність і захист від вигорання. 
Детальніше...
 


    Rated by ORS        PR-CY.ru