Неділя, 29 бер. 2020
Головна Жалюзі
Жалюзі

 

 
Що таке вертикальні жалюзі? Де можна їх використовувати?

Що таке вертикальні жалюзі?

Вертикальні жалюзі - це, як правило, тканинні ламелі, які розташовані вертикально до вікна або отвору і дозволяють плавно регулювати світловий потік. Є найбільш популярними видами жалюзі, тому як можуть закривати як все вікно цілком, так і міжвіконного простору в тому числі. Вертикальні жалюзі мають чотири основних види розсування: вони можуть зсуватися вправо, вліво, збиратися в середину і по краях. Можуть кріпитися і до стіни, і до стелі.

 

Де можна їх використовувати?


Вертикальні жалюзі, також як і горизонтальні алюмінієві жалюзі, широко застосовують як в офісних приміщеннях, так і в домашніх умовах. Колірна гамма і різноманітність текстури вертикальних тканинних жалюзів дозволяють підібрати найкращий варіант жалюзі як для робочого кабінету керівника, так і для просторої вітальні або спальні. Пластикові вертикальні жалюзі є ідеальним сонцезахисним засобом для кухні, аптек та інших медичних установ. Для особливих приміщень можуть бути використані пожежобезпечні вертикальні ролети. На відміну від тканинних вертикальних жалюзів пластикові дуже прості в чищенні: достатньо їх просто вимити. Тканинні вертикальні жалюзі вимагають іншого догляду: їх легко чистити за допомогою пилососа. Якщо ж такий спосіб чистки не дав очікуваного результату, то необхідно зняти кожну ламель з карниза, вийняти з них грузик і ланцюжок, скрутити в рулон і перев'язати. У такому вигляді вони поміщаються в мильний розчин до тих пір, поки забруднення не підуть повністю, потім перекладаються в чисту воду. Тканинні вертикальні ламелі після чистки кріпляться назад до карнизу тільки у вологому вигляді. Під вагою важків вони самі випрямляються і здобувають необхідний вид.

 
Що таке горизонтальні жалюзі? Де можна їх використовувати?

Що таке горизонтальні жалюзі?


Горизонтальні жалюзі - це, як правило, алюмінієві ламелі, які розташовані горизонтально до вікна або отвору, і повертаються за допомогою спеціального тростіка, ланцюжка або іншого управління. Потягнувши за нього жалюзі можна перевернути на 180 °, перевести жалюзі з положення, коли вони повернені паралельно до вікна і не пропускають світла, а також в перпендикулярне положення при якому вони максимально відкриті для проникнення сонячного світла і повітря. Можуть закривати як все вікно цілком, так і одну з його половинок. Нижня фіксація або похила фіксація (з тросом) горизонтальних жалюзі дозволяє відкривати відкидну стулку вікна без звисання самої жалюзі.

 

Де можна їх використовувати?


Горизонтальні жалюзі використовують як в офісних приміщеннях, так і в домашніх затишних квартирах і будинках. Колірна гамма жалюзів дозволяє підібрати відтінок під будь-який інтер'єр кімнати, а розмір самих ламелей може також візуально збільшувати розмір кімнати, приміщення. Такі жалюзі дуже зручні і практичні в застосуванні, тому що зовсім не вибагливі і не вимагають спеціального догляду за ними. 

Для чищення горизонтальних алюмінієвих жалюзів досить протерти їх вологою губкою змоченою в мильній воді або в знежиреної рідини.

 
Що таке тканинні ролети? Де можна їх використовувати?

Що таке тканинні ролети?


Тканинні ролети - сучасний вишуканий метод сонцезахисних систем, при якому тканинне полотно згортається в акуратний рулон над віконним отвором. Це сучасна альтернатива всім шторам і жалюзям. Дуже компактні, володіють пиловідштовхуючими властивостями, чудово декорують приміщення, гармонійно виглядають з гардинами. У поєднанні різноманітної гами кольорів і щільності тканини такі ролети дозволяють контролювати надходження прямих сонячних променів в приміщенні.

 

Де можна їх використовувати?


Тканинні ролети придбали свою популярність при декоруванні і, в той же час, захист приміщень від прямих сонячних променів. В залежності від типу короба (відкритий чи закритий), тканинні ролети можуть використовуватися і на мансардних вікнах, і в спальнях, і в офісних приміщеннях. Спеціально для дітей можна підібрати тканинні ролети з дитячою тематикою, для мансардних вікон можуть бути підібрані тканини з квітами або кучерявими гілочками, для офісних приміщень можуть прекрасно підійти суворі декоровані тканини різних відтінків і щільності.

 
Жалюзі горизонтальні
blinds horizontal metal blinds horizontal wood  blinds horizontal venus 

  

Детальніше...
 
Жалюзі вертикальні

  louvolite-blinds-31

Детальніше...
 
Жалюзі тканинні

 louvolite-blinds-21

Детальніше...
 


    Rated by ORS        PR-CY.ru