Понеділок, 01 черв. 2020
GERARD
Зміст
GERARD
Профілі Gerard
Комплектуючі
Всі сторінки

 

gerard

Більш ніж 60-річний досвід виробництва, 50-річна гарантія.

Кожен, хто будує будинок, стикається з питанням вибору покрівлі. Покрівля - це найбільший елемент фасаду будинку, його візитка. Те, яке враження справить будинок, залежить, в першу чергу, від того, як буде виглядати дах, з якого матеріалу він зроблений. Композитна черепиця будь-якого виробника дозволить зробити Ваш будинок унікальним, красивим, таким, що запам'ятовується, підвищить його привабливість в очах потенційних покупців (якщо Ви коли-небудь захочете його продати).

Чому GERARD є лідером на ринку композитної черепиці.

При заводі в Новій Зеландії працює справжній науково-дослідний інститут, який займається безперервним вдосконаленням технології, ретельно контролює якість кожної партії, що черепиці. Такі дослідження ведуться в AHI ROOFING вже понад півстоліття. 50-річна гарантія, яка дається на покрівельні листи GERARD, заснована не тільки на лабораторних методах прискореного старіння листів (хоча таких дослідів в AHI ROOFING також проводиться безліч), але на майже 60-річному спостереженні за поведінкою покрівлі GERARD в різних умовах.

Дах будівлі компанії AHI ROOFING перетворена в свого роду полігон, де багато десятиліть під сонцем і дощем випробовуються тисячі образів листів з різними рецептами покриття. Результати такого тестування воістину безцінні для вдосконалення технології покриття листів. 
    Rated by ORS        PR-CY.ru