Неділя, 29 бер. 2020
Водостічні системи Galeco

 logo galecoГолландсько-польська компанія Galeco Rainwater Technology - міжнародна група, представлена в багатьох європейських країнах і спеціалізується на виробництві високоефективних водостічних систем. Багатий виробничий досвід і серйозні вкладення в інновації роблять водостоки Galeco продуктом найвищої якості. Якість продукції компанії підтверджує сертифікат ISO 9001, а також офіційна гарантія в 10 років, що видається на всі водостічні системи.

 

Водостічна система GALECO STAL

1330618434 322e167fc04073409b35e76c57d5b9fb1704 b

Galeco Stal - це водостічна система виготовлена з високоякісної сталі з органічним покриттям. Висока якість забезпечується чотирма захисними шарами: цинком, пасиваціний шар, покриття і органічне покриття. Єдина на ринку повна система захисту жолобів та водостічних труб: дефарбування, фольгування, і внутрішні шви гарантує уникнення пошкоджень та високу естетику.

Характерним для Galeco Stal є внутрішній вигин жолоба. Всі елементи системи ретельно продумані. Широкі з’єднувачі із збільшеною поверхнею ущільнення забезпечують, гарантують стабільність системи. На кутах не потрібно використовувати з’єднувачів, що знижує загальну вартість системи. Жолоб кріпиться безпосередньо до кутового елементу. Всі зєднання виконуються без застосування герметиків. Монтування системи починається з розміщення кронштейнів, потім встановлюють жолоб. Це дозволяє убезпечити водостічну систему від пошкоджень, які можуть виникнути від падіння черепиці чи інструментів під час монтажу покрівлі.

Galeco як перша фірма на ринку розробила повну систему захисту сталевих труб. Основою система є кришки що захищають середину стічної труби від забруднень і вологи, додатково запобігаючи подальшому знищенню країв під час перевезення. Другим елементом системи є фольга, що забезпечує стічні труби і жолоби від пошкоджень під час зберігання та транспортування. Це дозволяє монтувати довгі елементи системи без будь-яких подряпин. Фольга з часом деградується. Внутрішній шов труби знижує ризик тертя труб під час складання, а також подряпини. Фольга і кришка повинні бути негайно вилучені перед установкою системи Galeco Stal, що дає гарантію того, що на даху буде встановлено непошкоджену та естетичну водостічну систему.

 

                   Переваги використання                              

  • Естетичне виконання 
  • Висока механічна стійкість
  • Витривалість до змін температури
  • 35-річна гарантія
  • Сталь найвищої якості
  • Екологічні матеріали захисного покриття
  • Кронштейни ринви з високою міцністю на навантаження 

 

Таблиця продуктивності 

proh

 

 

Елементи


galecostal


Кольорова гамма Galeco STAL


kol-gal

на початок

 
    Rated by ORS        PR-CY.ru