Неділя, 23 лют. 2020
Головна ОНДЮРА
ОНДЮРА
Зміст
ОНДЮРА
Комплектуючі Ondura:
Методика розрахунку покрівельного матеріалу
Інструкція по монтажу
Всі сторінки

Ondura - надійний матеріал для покриття покрівлі Вашого будинку, котеджу або дачі. Однак спектр застосування не обмежується приватним будівництвом. Ондура може застосовуватись і в промисловому, і всельскохозяйственном та інше будівництві. Ондура - це неперевершена якість, підкріплена тривалим досвідом виробництва та використання. Термін служби - до 50 років. Ondura - єдине в світі бітумне покриття, на яке надається 5 років гарантії кольоростійкості і 15 років гарантії водонепроникності листа.

Єврошифер Ondura

 

Ondura – це гофровані бітумні листи, які виробляються шляхом пропитування органічних волокон високоякісним бітумом при високому тиску і температурі.
Виробником бітумних листів під ТМ Ondura є компанія Tallant Industries, Inc.     Виробничі потужності розташовуються в місті Фредеріксбург (штат Вірджинія, США).
В процесі виробництва Ondura використовується технологія вакуумної бітумінізації основи при температурі +120 - + 140°С, завдяки чому матеріал набуває особливої міцності. В результаті міцного з'єднання пропитаних бітумом шарів практично повністю виключається водопоглинання.

Технологія забарвлення листів в масі додає особливу стійкість кольору покриття. Фарба на листах не злущується, зберігає стійкість до УФ-випромінювання. Причому, після монтажу покрівлі, колір листів Ondudra набуває максимальної насиченості за рахунок природного оксидування листів.

Ondura - екологічно чистий матеріал, на відміну від звичайного шиферу – не містить азбесту. Завдяки високій гнучкості листів (оскільки волокна целюлози розташовані паралельно хвилям), Ondura придатна і для ремонту старих покрівель, і для монтажу на опуклих поверхнях з радіусом до 8м.
В той же час покрівельні листи Ondura витримують навантаження 250 кг/м-кодів. Невисока середня щільність матеріалу дає можливість укладати його на легких конструкціях обрешетування.

Ondura - надійний матеріал для покриття покрівлі Вашого будинку, котеджу або дачі. Проте спектр вживання не обмежується приватним будівництвом. Ondura може застосовуватися і в промисловому, сільськогосподарському і іншому будівництві.

 

Термін служби матеріалу - до 50 років.
Термін гарантії виробника - 15 років.
Ondura пропонується в трьох кольорах: червоний, коричневий, зелений. 
    Rated by ORS        PR-CY.ru