Понеділок, 01 черв. 2020
Головна


ГУТАНІТ
Єврошифер Гутаніт натуральних кольорів є першим просоченим фарбою, що не містить формальдегіду. Верхні шари пластини під час виробництва просочуються фарбою і смолою. За допомогою цього нового способу виробництва виключається відшарування фарби в майбутньому. Повна інтенсивність гармонійної забарвлення пластин проявляється по пригоді деякого часу їх знаходження на даху.
Детальніше...
 
ОНДЮРА

Ondura - надійний матеріал для покриття покрівлі Вашого будинку, котеджу або дачі. Однак спектр застосування не обмежується приватним будівництвом. Ондура може застосовуватись і в промисловому, і всельскохозяйственном та інше будівництві. Ондура - це неперевершена якість, підкріплена тривалим досвідом виробництва та використання. Термін служби - до 50 років. Ondura - єдине в світі бітумне покриття, на яке надається 5 років гарантії кольоростійкості і 15 років гарантії водонепроникності листа.

Детальніше...
 
ОНДУЛІН
ОНДУЛІН - це оригінальний покрівельний і облицювальний матеріал, що випускається французькою фірмою ONDULINE вже більше 50 років. Ондулін виробляється на шести фабриках у різних країнах, а використовується більш ніж в 100 країнах світу на всіх континентах. ОНДУЛІН - надиво стійкий до різних кліматичних умов, він витримує і тропічне сонце, і сибірський мороз.
Детальніше...
 


    Rated by ORS        PR-CY.ru