Понеділок, 01 черв. 2020
Головна Двері
Двері
 
Наші переваги
Головними та основними перевагами броньованих дверей від Дах-Центр є те, що ми виготовляємо їх під індивідуальні розміри, та пропонуємо творчий підхід до вибору дизайну - існує унікальна можливість експериментів з розмірами та формами дверей, так наприклад ви можете замовити двері в вигляді арки чи прямокутної форми, будь яких розмірів, оздобити двері прозорим, рифленим, тонованим або інкрустованим склом.
Двері гармонійно вливаються в загальну картину будинку і можуть мати діловий і стриманий або сучасний і старовинний вигляд 
 
Покриття дверей
Покриття дверей різноманітне, що забезпечить відповідність дверей дизайну вашої оселі та архітектурним рішенням, а також забезпечує тепло та шумо ізоляцію. Використовуються такі види покриття дверей: “МДФ ламінований” (300 видів малюнків, 300 видів кольорів), “МДФ ламінований термо- та волого- стійкою плівкою” (300 видів малюнків, 24 кольори). Броньовані двері завдяки термостійкому покриттю не реагують на вплив дощу, сонця та снігу, а колір замовляється індивідуально ( білий, чорний, сірий, золотий дуб, горіх, світлий дуб та ін.)
 
Наповнення дверей
Наповнення дверей різноманітне. Наявність ребер жорсткостіі забезпечує міцність та стійкість конструкції. Наявність анти зрізів повністю ліквідує можливість проникнення в будинок, шляхом зрізання петель. По периметру полотна дверей знаходиться гумовий ущільнювач, що забезпечує шумо і тепло ізоляцію вашої оселі.
 
Безпека у вашій оселі
Про безпеку у вашій оселі ми також потурбувались, двері комплектуються замками з досконалими системами захисту, провідних компаній світу. Броньовані двері сертифіковані та відповідають умовам ДСТУ (межа вогнестійкості 0,5 год.).
 

Стандарт
Еліт
Vip

 

Нестандартні рішення

 

Вітражі до дверей

 

Інкрустація до дверей
 
    Rated by ORS        PR-CY.ru