Понеділок, 01 черв. 2020
METROTILE
Зміст
METROTILE
Склад покрівельного аркуша:
MetroTile
MetroRoman
MetroShake
MetroClassic
MetroShingle
Всі сторінки
Композитна металочерепиця Metrotile - це сучасний багатошаровий покрівельний матеріал, основою якого є високоякісна сталь з двостороннім покриттям алюцинковим (Aluzinc) сплавом. Роль захисного та декоративного покриття виконує крихта натурального каменю, покрита спеціальною матовою глазур'ю, що надає додаткову міцність і захист від вигорання. 
   
     Саме таким продуктом є покрівельні матеріали – композитна металочерепиця MetroTile, композитна металочерепиця MetroRoman, композитна металочерепиця MetroShake, композитна металочерепиця MetroShake II, композитна металочерепиця MetroClassic, композитна металочерепиця MetroShingle (сертифікат якості ISO 9001) – нове технічне слово у виробництві металочерепиці всесвітньо відомої компанії “Metrotile”, яка вже 10 років є лідером серед постачальників композитної металочерепиці в Україні.
      У чому ж революційність нового покрівельного матеріалу? Насамперед слід зазначити, що нові покрівельні листи покриті крихтою натурального каменю, захищеного акрилатом, без використання будь-яких барвників, що зовсім виключає вигоряння кольору й відтворює шляхетну фактуру керамічної черепиці. Також покриття з натурального каменю значно підвищує шумо- і теплоізолюючі властивості металочерепиці. Різноманітні профілі композитної черепиці Metrotile разом із красою природного каменю надають покрівлі вишуканий вигляд, що максимально підкреслює архітектурний стиль будь-якого будинку.
Композитна металочерепиця має невеликий розмір покрівельного листа, який є оптимальним для монтажу, що дозволяє значно знизити відходи при монтажі (в 5-7 разів!).Тобто замовник платить тільки за площу даху, а не за обрізки, які з'являться в процесі укладання звичайної металочерепиці.
      Важливо підкреслити, що покрівельні листи MetroTile, MetroRoman, MetroShake, MetroShake II, MetroClassic, MetroShingle спершу профілюються, а вже потім на них наноситься покриття, що підвищує його надійність, тому що виключає можливість появи мікротріщин. Композитна металочерепиця виробляється на сучасному автоматизованому обладнанні.
Не менш важливо й те, що основа композитної черепиці – сталевий лист, покритий спеціальним алюмінієво-цинковим сплавом, на який нанесено додатковий багатошаровий захист. На сьогодні це найбільш передова антикорозійна технологія, що дозволяє подовжити термін служби металу в 3-4 рази в порівнянні з оцинкованою сталлю, з якої виготовляється звичайна металочерепиця. Таким чином, композитна металочерепиця може експлуатуватися більше 50 років (звичайна металочерепиця зазвичай має гарантію не більш 10 років).
Система кріплення цього покрівельного матеріалу унікальна. Вона спеціально розраховувалася під екстремальні навантаження й забезпечує надійність покрівлі при сильних снігопадах, зливових дощах, ураганних вітрах. При цьому композитна металочерепиця просто та швидко монтується.
      Композитная металочерепиця та звичайна металочерепиця – це два абсолютно різні матеріали, вони мають лише схожі назви ”металочерепиця“. Тому не варто порівнювати їх при виборі покрівельного матеріалу. Звичайна металочерепиця має нижчу ціну ніж композитна металочерепиця, але й металочерепиця має значно нижчі технічні показники ніж композитна металочерепиця. 
Усі вищезазначені переваги цих покрівельних листів дозволили їм стати одним з найпопулярніших матеріалів на цей час у світі. В Україні офіційним дистрибьютором компанії “Metrotile” є компанія "МЕТРОТАЙЛ-УКРАЇНА".

  
    Rated by ORS        PR-CY.ru