Неділя, 29 бер. 2020
JACOBI
Зміст
JACOBI
Керамічна черепиця Jacobi Z5
Керамічна черепиця Jacobi J11
Керамічна черепиця Jacobi J13
Керамічна черепиця Jacobi Z9
Керамічна черепиця Jacobi Z10
Керамічна черепиця Jacobi D10
Керамічна черепиця H2
Керамічна черепиця Biberschwanzziegel (Бобровка)
Перелік аксесуарів
Всі сторінки
Керамічна черепиця Jacobi є природним будівельним матеріалом з глиняної сировини, сформованим, висушеним і обкладеним за найсучаснішою методикою. Новітня технологія виробництва і нові сировинні суміші дозволяють керамічним покрівлям постійно залишатися привабливими. 
 
Компанія Jacobi входить в п'ятірку найбільших виробників черепиці в Німеччині, чий річний об'єм продукції на сьогоднішній день складає більше 60 мільйонів одиниць черепиці.


Продукція

 
Різноманітний асортимент моделей черепиці Jacobi дозволить задовольнити попит на будь-яке покриття – від збереження історичної подоби будівлі до сучасного оснащення. Ні вплив погодних умов, ні дія агресивних речовин з довкілля не позначаються на якості черепиці Jacobi. Навпаки, її поверхня з часом стає лише привабливішою. Завдяки особливій капілярній структурі черепиці Jacobi добре зберігається тепло і швидко випаровується поглинена волога, що робить умови мешкання в будинку приємними і комфортними. Черепиця Jacobi виготовляється виключно з натуральної глиняної сировини шляхом формування, сушки і випалення на найсучаснішому устаткуванні і по найсучасніших технологіях. Сьогодні компанія Jacobi випускає 17 моделей черепиці в 20 різних кольорах і відтінках, а також широкий асортимент керамічних аксесуарів і добірних елементів. Для сучасного котеджу, романтичного заміського будиночка або історичної будівлі – в асортименті керамічної черепиці компанії Jacobi є будь-які кольори і форми для втілення навіть найзухвалішого архітектурного проекту. Вибираючи продукцію компанії Jacobi, Ви отримуєте натуральний продукт, який захищає покрівлю Вашого будинку, надаючи їй привабливого зовнішнього вигляду протягом багатьох років. 

Основні переваги керамічної черепиці Jacobi:

 • Вогнетривка, оскільки при виробництві кожна керамічна черепиця піддається високотемпературному випаленню (близько 1200 °С).   
 • Стійка до агресивних впливів довкілля (кислотні дощі сонячна радіація, УФ-випромінювання). 
 • Не нагромаджує небезпечної для здоров'я статичної електрики, тому не вимагає, на відміну від металевої покрівлі, пристрою заземлення.
 • Висока шумопоглинаюча здатність. На відміну від будь-яких листових покриттів (метал, полімери і так далі), поверхня керамічної черепиці не є мембраною: маса черепка поглинає шум, виключаючи ефект барабана. Це особливо важливо для житлових мансардних приміщень.    
 • Низька теплопровідність. Ця властивість керамічної черепиці перешкоджає зайвому прогріванню будинку пекучими променями сонця влітку і сприяє енергозбереженню зимою.    
 • Паропроникність. Виключається утворення недопустимого в житловому будинку надлишку вологості, а як слідство – конденсату вологи усередині будівлі. Наявність же надлишкової вологості не лише заподіює збиток здоров'ю людини і обумовлює появу грибка в приміщеннях, але і, при пониженні температури, конденсат сприяє намерзанню льоду під покрівлею, що призводить до її деформації і руйнування.    
 • Екологічно безпечна. Вся керамічна черепиця виготовляється з екологічно чистого матеріалу, абсолютно нешкідливої для здоров'я людини.   
 • Покриття керамічної черепиці не піддається корозії, тому середній термін служби такої черепиці - не менше 150 років.    
 • Морозостійка. Завдяки пресуванню і високотемпературному випаленню, водопоглинання не перевищує 0,5%, тому покриття з керамічної черепиці витримує навіть найлютіші морози.    
 • Забезпечує необхідну вентиляцію підпокрівельного простору.    
 • Висока міцність на вигин (руйнівне навантаження не менше 250 кг) - витримує вагу трьох дорослих чоловіків, і твердість, як в натурального граніту (7 за шкалою Мооса).
 • Економічність. Витрати на утримання даху - мінімальні. Як правило, добре встановлена черепична покрівля служить стільки ж, скільки і сам будинок. Тому черепична покрівля - це хороше вкладення капіталу.    
 • Захист кольору. Захисний колірний пігмент, завдяки матричним з'єднанням, не вимивається з керамічної черепиці, колір черепиці не вицвітає і залишається яскравим на довгі роки.

  
    Rated by ORS        PR-CY.ru