Вівторок, 31 бер. 2020
BRAAS
Зміст
BRAAS
МОДЕЛЬ - РУБІН 13 V
МОДЕЛЬ - ГРАНАТ
МОДЕЛЬ - ОПАЛ
МОДЕЛЬ - СІРІУС 13
Всі сторінки

Відмінними факторами продукції Braas є: тривалий термін служби черепиці (більше 100 років без необхідності в обслуговуванні та ремонті), тридцятирічна офіційна гарантія виробника і строгий контроль якості, оптимальна комплектація, підвищена стійкість до навантажень (280 кг/см2), пристосування черепичної плитки до неминучої деформації будівлі при усадці, унікальні показники теплоємності, особлива естетична елегантність.

 

Lafarge - найбільший у світі концерн по виробництву будівельних матеріалів з оборотом 13,7 млрд. Євро. Утворений в 1833 році. Нараховує більше 210 000 акціонерів по всьому світі. На підприємствах концерну в 75 країнах трудиться 83 000 працівників. Можна виділити чотири основних напрямки діяльності концерну:

 - виробництво цементу (44%)
- компоненти для виробництва бетону (35%)
- покрівельні матеріали (12%) - Lafarge Roofing / Braas (Браас)
- гіпс (8%)

Lafarge Roofing (виробник покрівельної системи Braas) - найбільше в світі об'єднання по виробництву покрівельних матеріалів і технологій. Понад 200 підприємств, які розташовано в 38 країнах світу, виробляють цементно-піщану й керамічну черепицю, елементи покрівельної системи, сонячні батареї та димові труби, водозливи, покрівлі з металу і багато іншого. Щорічно на 1 600 000 будинках у всьому світі застосовуються покрівельні матеріали концерну.

Вони захищають будівлі від вітру та дощу, визначають історичний і архітектурний вигляд міст, сіл і цілих регіонів. Новітні покрівельні технології, орієнтовані на потреби людини, не тільки надійно забезпечують всі захисні функції, але й дозволяють одержати додаткову користь, зокрема, при застосуванні сонячних батарей і термоколлекторов.

Найвідоміші марки.

Всі покрівельні матеріали концерну Lafarge Roofing проводяться в різних місцях світу під старими і відомими торговими марками. Назовем важнейшие из них: Назвемо найважливіші з них:

- BRAAS (Браас) у Німеччині, Польщі, Росії, Туреччини

- Lafarge у Франції та Нідерландах

- BRAMAC в Австрії та Південно-Східній Європі

- Monier в Америці, Азії і Південній Африці

- RuppCeramika (Braas) у Польщі

- Redland у Великобританії, Франції та Іспанії 
    Rated by ORS        PR-CY.ru