Понеділок, 01 черв. 2020
Головна Покрівельні матеріали Керамічна черепиця
JACOBI
Керамічна черепиця Jacobi є природним будівельним матеріалом з глиняної сировини, сформованим, висушеним і обкладеним за найсучаснішою методикою. Новітня технологія виробництва і нові сировинні суміші дозволяють керамічним покрівлям постійно залишатися привабливими. 
Детальніше...
 
ROBEN
Група Roben (ребен) - це 15 заводів в Америці і Європі, що спеціалізуються на виробництві будівельних матеріалів з обпаленої глини: клінкерної цегли, керамічної черепиці, фасадної плитки, дорожнього клінкеру. Заводи Roben випускають понад півтори тисячі найменувань виробів.
Детальніше...
 
KORAMIC

koramic 2talig

Компанія Wienerberger (виробник керамічної черепиці Koramic) протягом двох століть займає високі позиції в якості найбільшого виробника будівельної кераміки в світі. З моменту, коли глина стала будівельним матеріалом, пройшли тисячі років. Але і зараз цей матеріал заслужено займає своє чільне місце. Для виробництва черепиці використовується найкраща глина з Німеччини. Висока розмірна точність та ідентичність плиток досягається завдяки поштучним пресуванням в гіпсових формах. Велика кількість моделей і широка колірна гамма роблять черепицю Koramic ідеальним матеріалом для будівель з традиційною архітектурою, а також сучасного дизайну.

Детальніше...
 
BRAAS

Відмінними факторами продукції Braas є: тривалий термін служби черепиці (більше 100 років без необхідності в обслуговуванні та ремонті), тридцятирічна офіційна гарантія виробника і строгий контроль якості, оптимальна комплектація, підвищена стійкість до навантажень (280 кг/см2), пристосування черепичної плитки до неминучої деформації будівлі при усадці, унікальні показники теплоємності, особлива естетична елегантність.

Детальніше...
 


    Rated by ORS        PR-CY.ru