Неділя, 29 бер. 2020
Tegola (NORDLAND)
Зміст
Tegola (NORDLAND)
Аляска
Альпін
Антік
Класік
Нордік
Всі сторінки

Міцна, але в той же час гнучка, дійсно м'яка покрівля - це не мрія, це реальність. Компанія TEGOLA - безумовний лідер на європейському ринку покрівельних матеріалів вже створила реальність, подбавши про Вас на багато десятиліть вперед. М'яка покрівля - ось ідеальне рішення для самих стильних, сміливих проектів та оригінальних ідей.

  Представляємо Вам нову колекцію гнучкої черепиці лінії "Nordland" від легендарної компанії "Тегола"


    Ось вже багато років компанія з гордістю несе пальму лідерства на європейському ринку покрівельних систем, завдяки винятковій якості своїх матеріалів, комплектуючих виробів і найбагатшій палітрі моделей. Постійно удосконалюючи свої технологічні досягнення і маючи численні патенти і "ноу-хау", "Тегола" створює універсальну покрівельну черепицю, однаково відповідну до використання як в північних, так і в південних широтах, що особливо актуально для України, оскільки діапазон температур від - 20 С до +30 С і неймовірно висока циклічність - норма на наших просторах. Крім того, естетика, надійність, довговічність і комфорт експлуатації покрівлі від "Тегола" завжди були зразковими і неповторними.
    Ласкаво просимо у світ "Тегола", у світ, де втілюються мрії про досконалу покрівлю і бездоганний стиль. 

Аляска

    Черепиця "NORDLAND" - досконалий покрівельний матеріал, здатний задовольнити найвимогливіший смак. На особлива увагу заслуговує модель "Аляска", що входить в оновлену колекцію "Nordland".
     Черепиця "Аляска" виготовляється особливим способом: в два шари внахлест, що надає покрівлі об'єм. Подібна нетрадиційна форма ідеально поєднується як із строгою міською архітектурою, так і з природним ландшафтом, вона прикрашає собою не лише будівлю, але і пейзаж. Їй не страшні ні перепади температури, ні капризи погоди, ні навіть течія років.

    Колірна гамма черепиці Nordland Аляска

Дерево
    Коричневий з відливом   Темний сланець     Терракота

      


                        

 

Альпін

    Модель черепиці  "Альпін" - здатна створити індивідуальний образ вашого дому. Її використання втілює в реальність мрію про оригінальний стильний дах, одночасно економічний і естетично бездоганний. Багата колірна гамма, що дозволяє надавати поверхні покрівлі різноманітні відтінки — від  спокійних до екстравагантних — значно розширює ваші творчі можливості.

    Колірна гамма черепиці Nordland Альпін          

Зелений з відливом
Червоний з відливом
Коричневий з відливом
Сірий з відливом  


 

Чорний з відливом
Синій з відливом   
Терракота

 


Антік

    Черепиця "Антік" відрізняється лускатою формою, що дозволяє з особливою ефективністю використовувати її в складних архітектурних проектах, коли за наявності криволінійних форм і різних скатів виникає проблема передачі нюансів конфігурації даху.
   Дизайн черепиці, розроблений на основі технології "scandolle", створює візуальне враження "руху" поверхні даху залежно від точки зору і освітлення.

    Колірна гамма черепиці Nordland Антік
 

Терракота
Коричневий з відливом
Синій з відливом
Червоний з відливом 
     
Зелений
     

      


                            

 

Класік

    Неперевершені технологічні достоїнства черепиці "Класик" - надійність і довговічність, широкі можливості в застосуванні і легкість укладання - доповнені прекрасними естетичними можливостями за рахунок багатої колірної гамми і форми. Різноманіття запропонованих відтінків гарантує гармонійне поєднання колірного рішення даху з навколишнім пейзажем, незалежно від кліматичної зони і пори року.

    Колірна гамма черепиці Nordland Класік

Зелений з відливом Червоний Іспанія  Коричневий з відливом  Темно-сірий 
 
Сланець   Синій з відливом    Терракота  

 


                       

Нордік

    Черепиця "Нордік", завдяки поєднанню оригінальної шестигранної форми і особливим переливанням колірних відтінків, дозволяє добится унікального "мозаїчного" эфекту на поверхні готової покрівлі. Черепиця "Нордік" зручна і економічна.

    Колірна гамма черепиці Nordland Нордік

Коричневий з відливом

Синій з відливом    Сірий з відливом Червоний з відливом
   
 Терракота  Зелений з відливом    
 
    Rated by ORS        PR-CY.ru