Неділя, 29 бер. 2020
SHINGLAS
Зміст
SHINGLAS
ШИНГЛАС класик (SHINGLAS classic)
ШИНГЛАС ультра (SHINGLAS ultra )
ДЖАЗ (JAZZ дизайн-колекція)
Всі сторінки
Бітумна черепиця ШИНГЛАС - це сучасне покрівельне покриття для монтажу м'якої покрівлі. Серед головних особливостей матеріалу його висока технологічність, здатність забезпечити стовідсоткову герметизацію даху, а також можливість здійснювати установку м'якої покрівлі без спеціальної техніки. 

Бітумна черепиця SHINGLAS

Бітумна черепиця SHINGLAS - це плоскі листи з фігурними вирізами з одного краю. Основу черепиці складає стіклохолст, пропитаний і покритий з двох сторін покращуваним модифікованим бітумом. Реальний термін служби черепиці понад 30 років. Гнучку черепицю також часто називають покрівельна плитка, гонт або шинглс. Це невеликі плоскі листи, з фігурними вирізками з одному краю (один лист імітує 3 черепиці). Цей матеріал, з одного боку, є штучним, а з іншого, його повною мірою можна віднести до групи м'яких покрівель, оскільки по своїй структурі і використаним компонентам він близький до рулонних матеріалів.

ЗАСТОСУВАННЯ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПІЦИ SHINGLAS

Бітумну черепицю застосовують на дахах з ухилом від 12° (співвідношення 1:5). Черепиця використовується як для побудови нових покрівель, так і для реконструкції старих. Бітумна черепиця прекрасно виглядає на дахах, як приватних будинків - котеджів, так і на житлових, громадських, промислових і інших будівель, особливо із складними формами дахів. Основною перевагою бітумної черепиці ТЕХНОНІКОЛЬ є те, що її можна застосовувати для покрівель будь-якої складності, форми і конфігурації, аж до куполів і цибулинних дахів, забезпечуючи 100% герметичність, при цьому вона прекрасно вписується в навколишній ландшафт.

Технічні характеристики гнучкої черепиці SHINGLAS

Типи нарізки
Структура черепиці

1. Основа – стіклохолст
2. Бітум – покращений
3. Верхній шар – базальтове посипка
4. Нижній шар – морозостійка самоклеюча бітумно-полімерна маса
5. Захисний шар –  силіконізована плівка, яка легко знімається

   


 
    Rated by ORS        PR-CY.ru