Понеділок, 01 черв. 2020
SHINGLAS
Бітумна черепиця ШИНГЛАС - це сучасне покрівельне покриття для монтажу м'якої покрівлі. Серед головних особливостей матеріалу його висока технологічність, здатність забезпечити стовідсоткову герметизацію даху, а також можливість здійснювати установку м'якої покрівлі без спеціальної техніки. 
Детальніше...
 
KATEPAL

Гнучка черепиця Катепал добре відома вже протягом декількох десятиліть. У свій час бітумна черепиця фінської компанії Katepal стала одним з перших представників м'якої покрівлі на ринку, ставши загальною назвою для всієї аналогічної продукції, що з'явилася у продажу пізніше. Професійні бітумні продукти Катепал відрізняє доступна ціна, різноманіття кольорів і форм. Ноу - хау компанії - унікальна система самонаклеювання, що дозволяє при монтажі покрівлі створити повністю герметичне покриття з перекриттям швів. Покращений модифікований бітум найвищої якості та стеклохолст, з яких виготовлений внутрішній шар черепиці, створюють матеріал практично з нульовим ступенем водопоглинання, тому гнучка бітумна черепиця Katepal не схильна до корозії і гниття.

Детальніше...
 
Tegola (NORDLAND)

Міцна, але в той же час гнучка, дійсно м'яка покрівля - це не мрія, це реальність. Компанія TEGOLA - безумовний лідер на європейському ринку покрівельних матеріалів вже створила реальність, подбавши про Вас на багато десятиліть вперед. М'яка покрівля - ось ідеальне рішення для самих стильних, сміливих проектів та оригінальних ідей.

Детальніше...
 


    Rated by ORS        PR-CY.ru