Понеділок, 17 лют. 2020
Головна Покрівельні аксесуари Ущільнювач профільний
Ущільнювач профільний

prod3-300x100

 

Застосовуються між коньком (карнизом) та металочерепицею або покрівельним профнастилом в багатоскатних шатрових дахах для захисту внутрішнього простору покрівлі та фасаду від потрапляння вологи, снігу, пилу, бруду, комах, птахів та ін. Крім того, профільні ущільнювачі застосовуються при монтажі покрівельних сендвіч-панелей .

Для кожного типу металочерепиці і покрівельного профнастилу передбачені карнизний і коньковий ущільнювач відповідної форми і розміру.

Більшість типів профільних ущільнювачів мають вентиляційні отвори, завдяки яким підпокрівельні та стінові конструкції отримують необхідне провітрювання, а на внутрішній стороні фасаду або покрівельного матеріалу не утворюється конденсат, що забезпечує довгу і надійну експлуатацію цих систем.

Профільні ущільнювачі мають форму, що збігається з формою хвилі металочерепиці або профнастилів (М/ч Монтерей, М/ч Дюна, М/ч Ефект, М/ч Престиж, М/ч Скандинавія, Ондулін, П 20, П 35, П 45, П 57, П 60, П 75, П 128 та ін.)
 

Ущільнювач пыдбирається під будь-яке профільне покриття, що використовуеться у будівництві.
 

Переваги:

  • Профільні ущільнювачі виготовлені зі спіненого поліетилену високого тиску (ПВТ).
  • Це легкий, еластичний матеріал з повністю закритими осередками.
  • Він володіє відмінною вологостійкістю, забезпечує збереження експлуатаційних характеристик при прямому контакті з водою, не піддається гниттю, стійкий до хімічного впливу і ультрафіолетового випромінювання.
  • Це екологічно-чистий ізоляційний матеріал, нешкідливий для навколишнього середовища. На відміну від універсального, профільний ущільнювач маэ більш довговічний: термін служби - не менше 20 років.
 
    Rated by ORS        PR-CY.ru